Безкоштовний доступ до ресурсів провідних видавців наукової літератури для ЧНУ імені Петра Могили!

Наукова бібліотека інформує!

Науковці, дослідники та здобувачі вищої освіти Чорноморського національного університету імені Петра Могили можуть отримати безкоштовний доступ до ресурсів провідних видавців наукової літератури у рамках проєкту Research4Life!

Research4Life – найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців: Elsevier, Springer Nature, John Wiley & Sons, Taylor & Francis, Emerald, Sage Publications, Oxford University Press, Cambridge University Press, IOP Publishing та багато інших.

Платформа складається з п’яти колекцій літератури:

• Hinari – колекція досліджень в галузі біології та медицини;
  • AGORA – колекція досліджень в галузі сільського господарства;
  • OARE – дослідження навколишнього середовища;
  • ARDI – доступ до науково-технічної інформації;
  • GOALI – дослідження в галузі права та соціальних наук.

Для того, щоб скористатися ресурсами платформи Research4Life, дослідник має виконати наступні кроки:

Крок 1. Звернутися з індивідуальним запитом із корпоративної пошти на library@chmnu.edu.ua для отримання інституційного логіну та паролю для входу.

Форма індивідуального запиту:

Прошу надати індивідуальний віддалений доступ до ресурсів Research4Life для власної наукової та освітньої діяльності. Зобов’язуюсь дотримуватися правил використання ресурсів: 1) не передавати іншим особам одержаний логін/пароль; 2) не завантажувати систематично цілих журналів/книг.

Крок 2. Отримати на електрону пошту дані для входу на платформу (логін та пароль), а також ознайомитися з ліцензійними умовами, що передбачають, зокрема, заборону на оприлюднення даних для входу або їх передачу особам, які не є працівниками установи.

Крок 3. Розпочати сеанс роботи з Research4Life. Для цього необхідно виконати такі дії:

• перейти до уніфікованого загального порталу Research4Life або у розділі «Колекції» («Collections») порталу обрати один із профільних порталів Hinari/AGORA/ARDI/GOALI/OARE;
  • натиснути на значок «Увійти» у верхньому правому куті екрана;
  • на сторінці Research4Life Secure Login ввести ім’я користувача та пароль (крок 2) та натиснути кнопку «Вхід» (LOGIN).

З усіма питаннями звертатися до Наукової бібліотеки ЧНУ імені Петра Могили.