Аспірант ЧНУ імені Петра Могили Дмитро Щоголєв взяв участь у літній школі «Inspiration and Manipulation of Public Opinion as Algorithms for Gaining and Maintaining Political Power in Europe»

Аспірант ЧНУ імені Петра Могили Дмитро Щоголєв брав участь у літній школі «Inspiration and Manipulation of Public Opinion as Algorithms for Gaining and Maintaining Political Power in Europe», що проходила в Палаці Дебіна.

Програма школи була надзвичайно насиченою та різноманітною. Дмитро розповів, що учасники розглядали безліч аспектів маніпуляції громадською думкою та методів її дослідження. Особливе враження на нього справили лекції про псевдонауку, агнотацію та економічне “чарівництво”. Також Дмитро відзначив практичні заняття з підготовки промов і дебатів, які виявилися дуже корисними для розуміння тонкощів публічних виступів.

Культурну програму доповнили візит до факультету філософії Університету Адама Міцкевича та екскурсія по місту Познань. Це дало можливість учасникам не тільки поглибити свої академічні знання, але й ознайомитися з культурною спадщиною Польщі.

Ми вітаємо Дмитра з успішним завершенням програми та бажаємо йому подальших академічних досягнень!