Активна співпраця ЧНУ імені Петра Могили з Програмою розвитку Організації Об`єднаних Націй в Україні триває

Колектив ЧНУ імені Петра Могили щиро дякує Програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні за плідну співпрацю та визнання.

Ваша постійна підтримка та експертна допомога відіграють важливу роль у професійному та соціальному становленні наших студентів. Ми високо цінуємо ваш внесок у цей розвиток та вдячні за ваш професіоналізм, відданість справі та невтомне прагнення до покращення життя людей.

Наш університет сподівається на подальший розвиток нашого партнерства та продовження плідної співпраці в рамках нових проектів та ініціатив. Ми віримо, що спільними зусиллями ми зможемо зробити значний внесок у розвитку органів студентського самоврядування та досягти нових висот.