27 квітня 2024 року відбулася друга навчальна сесія Академії досліджень ЄС

27 квітня 2024 року відбулася друга навчальна сесія Академії досліджень ЄС для школярів та студентів. На другу навчальну сесію були запрошені іноземні лектори. Так, Світлана Лізаковська, докторка наук з державного управління, професорка Військово-морської академії імені Героїв Вестерплатте в м. Гдиня (Республіка Польща) провела інтерактивний тренінг на тему: Різниця між Шенгенською зоною та Європейским Союзом.

Наступною була інтерактивна лекція Пьотра Лізаковські, доктора суспільних наук у сфері безпеки, викладача Військово-морської академії імені Героїв Вестерплатте в м. Гдиня (Республіка Польща) на тему: Досвід вступу Республіки Польща до Європейского Союзу.

Ірина Тихоненко, кандидатка політичних наук, доцентка кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики ЧНУ імені Петра Могили, членкиня Наукового товариства історії дипломатії та міжнародних відносин та Всеукраїнської асоціації індологів провела для учасників дві інтерактивні лекції. Перша присвячена “російському» чиннику у відносинах Україна-ЄС. Друга – міграційному та релігійному факторам у політиці ЄС.

Після навчальної сесії учасники Академії ЄС готуватимуть фінальні проєкти. Свої доробки школярі та студенти можуть подати до 13 травня в різних форматах, таких як: відео, журнал, газета чи інтерактивна презентація. Учасники, які успішно представлять проєкти, отримають сертифікати про проходження Академії ЄС, а команда трьох найкращих проєктів отримає цінні призи.