20 квітня відбулася перша навчальна сесія для учасників Академії досліджень ЄС для школярів та студентів

20 квітня відбулася перша навчальна сесія для учасників Академії досліджень ЄС.

50 учасників з м. Миколаєва, Києва, Дніпра, Харкова і Рівне спільно вивчатимуть ЄС та готуватимуть власні проєкти.

Координаторка проєкту Світлана Сорока, привітала учасників, розповіла про проєкт, тренерів та правила навчання.

Тематика навчальної сесії 20 квітня включала три інтерактивні лекції, які проводила Анна Соловйова, кандидатка політичних наук, доцентка кафедри журналістики Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Лекції включали загальну інформацію про ЄС, інституції ЄС та процеси європейської інтеграції України.

Четверта лекція була присвячена підготовці фінальних проєктів учасниками та розподілу на команди.

Цьогоріч Академія досліджень ЄС проходитиме онлайн на платформі Zoom і включатиме дві навчальні сесії: 20 та 27 квітня. Під час сесій заплановано проведення інтерактивних лекцій та тренінгів. Для учасників створена інтерактивна дошка з розкладом і тематикою занять, а також навчальна група в закритому телеграм каналі.

Після навчальних сесій 30 учнів і 20 студентів об’єднані в 10 команд, спільно розроблятимуть проєкти з вивчення ЄС та презентуватимуть їх 18 травня.