Зустріч із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим - ЧНУ iм. Петра Могили

Зустріч із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим

3 червня за ініціативи кандидата філологічних наук, доцента кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлени Руссової відбулася зустріч студентів ІІ курсу спеціальності «Українська мова та література» із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим.

Анатолій Андрійович не вперше завітав до нашого університету, але щоразу живе спілкування студентів з автором вирізняється тематикою. Цього разу розмова стосувалася культорологічного краєзнавства. Зокрема письменник говорив про миколаївські театри, їхні репертуари, його співпрацю з ними. Поговорили й про письменників Миколаївщини, про поетів, яких вирізняє Анатолій  Маляров.

Цікавили студентів і проблеми поетів та письменників, адже серед наших майбутніх філологів також є чимало авторів-початківців.

DSC04020 DSC04025 DSC04029 DSC04030

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.