Зустріч із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим

3 червня за ініціативи кандидата філологічних наук, доцента кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлени Руссової відбулася зустріч студентів ІІ курсу спеціальності «Українська мова та література» із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим.

Анатолій Андрійович не вперше завітав до нашого університету, але щоразу живе спілкування студентів з автором вирізняється тематикою. Цього разу розмова стосувалася культорологічного краєзнавства. Зокрема письменник говорив про миколаївські театри, їхні репертуари, його співпрацю з ними. Поговорили й про письменників Миколаївщини, про поетів, яких вирізняє Анатолій  Маляров.

Цікавили студентів і проблеми поетів та письменників, адже серед наших майбутніх філологів також є чимало авторів-початківців.

DSC04020 DSC04025 DSC04029 DSC04030

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …