Зустріч із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим - ЧНУ iм. Петра Могили

Зустріч із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим

3 червня за ініціативи кандидата філологічних наук, доцента кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлени Руссової відбулася зустріч студентів ІІ курсу спеціальності «Українська мова та література» із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим.

Анатолій Андрійович не вперше завітав до нашого університету, але щоразу живе спілкування студентів з автором вирізняється тематикою. Цього разу розмова стосувалася культорологічного краєзнавства. Зокрема письменник говорив про миколаївські театри, їхні репертуари, його співпрацю з ними. Поговорили й про письменників Миколаївщини, про поетів, яких вирізняє Анатолій  Маляров.

Цікавили студентів і проблеми поетів та письменників, адже серед наших майбутніх філологів також є чимало авторів-початківців.

DSC04020 DSC04025 DSC04029 DSC04030

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.