Зустріч із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим

3 червня за ініціативи кандидата філологічних наук, доцента кафедри української філології, теорії та історії літератури Владлени Руссової відбулася зустріч студентів ІІ курсу спеціальності «Українська мова та література» із миколаївським письменником Анатолієм Маляровим.

Анатолій Андрійович не вперше завітав до нашого університету, але щоразу живе спілкування студентів з автором вирізняється тематикою. Цього разу розмова стосувалася культорологічного краєзнавства. Зокрема письменник говорив про миколаївські театри, їхні репертуари, його співпрацю з ними. Поговорили й про письменників Миколаївщини, про поетів, яких вирізняє Анатолій  Маляров.

Цікавили студентів і проблеми поетів та письменників, адже серед наших майбутніх філологів також є чимало авторів-початківців.

DSC04020 DSC04025 DSC04029 DSC04030

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77