Заходи за підтримки міжнародних програм - ЧНУ iм. Петра Могили

Заходи за підтримки міжнародних програм

Презентація Програми імені Фулбрайт (2017)

11 квітня 2017 року о 13.30  у читальному залі 11 корпусу (Інститут філології)  Чорноморського національного університеті імені Петра Могили, за адресою 1 Воєнна (вул. Акіма), 2А  відбулася зустріч Марти Коломиєць, директора Програми імені Фулбрайта, та Інни Бариш, заступника директора,Програми імені Фулбрайта в Україні зі студентами, аспірантами та викладачами.

На зустрічі зацікавлені зможуть дізнатися про можливості, які надає Програма, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2017 року

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок – 1 червня 2017 року

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти та здобувачі напередодні захисту.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2017 року

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2017 року

Червень
Червень
СashCode 2017

8 червня о 13:00 годині буде проводитися турнірне змагання з системного програмування та дизайну #CashCode з призовим фондом.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.