Заходи за підтримки міжнародних програм - ЧНУ iм. Петра Могили

Заходи за підтримки міжнародних програм

Презентація документального фільму «Жінки Майдану»

Програма імені Фулбрайта в Україні та Чорноморський національний університет імені Петра Могили університет запрошує на презентацію документального фільму «Жінки Майдану», що відбудеться в актовій залі університету 10 квітня 2017 року, о 15.30 годині за адресою Миколаїв, вул. 68 Денсантників, 10.

Документальний фільм «Жінки Майдану» присвячений ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні. Автори фільму – Ольга Онишко і Петро Дідула – працювали над ним протягом всіх подій Майдану і після нього. У продовження документального фільму започатковано інтернет-проект «Ms. Майдан», що постійно доповнюється новими документальними історіями про жінок. Фільм було визнано кращим документальним фільмом на фестивалі Fort Myers Film Festival, ним було започатковано акцію в США «In Solidarity We Stand».

Ольга ОНИШКО – журналістка, громадська активістка, режисерка і продюсерка. Родом з Галичини, від 2002 року мешкає у США. Продюсер і режисер документального фільму «Три історії Галичини» (2010).

Петро ДІДУЛА – журналіст, оператор, фотограф. Випускник факультету журналістики Львівського державного університету ім. І. Франка (1993) та філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету (1999). Учасник низки міжнародних фотовиставок, режисер та оператор. Працює в Українському Католицькому Університеті.

«Від 2012 року ми (Оля Онишко та Петро Дідула) розмірковували над можливістю зняти документальний фільм про жінок у визвольному русі і в житті Церкви. Гарний досвід спільної праці над фільмом “Три історії Галичини” спонукав до подальшої праці. Тому Майдан для нас став справжнім провидінням. Від перших днів Революції Гідності у нас не було сумніву, що і кого знімати. Крім того, жінок знімати на відеокамеру було значно простіше. Вони не ховали своїх облич, зазвичай легко погоджувалися на інтерв’ю і усміхались навіть тоді, коли насувалася небезпека, розмірковували про насущне з легкістю і не без емоцій».

Тривалість фільму – 1 година. Після фільму заплановано коротку дискусію-обговорення.

Презентація Програми імені Фулбрайт (2017)

11 квітня 2017 року о 13.30  у читальному залі 11 корпусу (Інститут філології)  Чорноморського національного університеті імені Петра Могили, за адресою 1 Воєнна (вул. Акіма), 2А,  відбудеться зустріч Марти Коломиєць, директора Програми імені Фулбрайта, та Інни Бариш, заступника директора,Програми імені Фулбрайта в Україні зі студентами, аспірантами та викладачами.

На зустрічі зацікавлені зможуть дізнатися про можливості, які надає Програма, умови участі у конкурсах на отримання фулбрайтівських стипендій.

Fulbright Graduate Student Program: Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок – 16 травня 2017 року

Fulbright Foreign Language Teaching Assistant: Стажування з викладання української мови (асистенція американським викладачам) в університетах/коледжах США. У конкурсі можуть брати участь викладачі-початківці та молоді фахівці, які спеціалізуються з лінгвістики, української літератури, перекладацьких студій, комунікацій, журналістики, американських студій, викладання англійської мови. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Кінцевий термін подання заявок – 1 червня 2017 року

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти та здобувачі напередодні захисту.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2017 року

Fulbright Research and Development Program: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2017 року

Семінар від Програми імені Фулбрайт «Як публікуватися в іноземних рецензованих виданнях»

Програма імені Фулбрайта в Україні, Чорноморський національний університет імені Петра Могили за підтримки Посольства США в Україні запрошують до участі у семінарі-тренінгу з написання і публікацій статей у міжнародних рецензованих виданнях , який буде проведено 11 квітня з 10:00 до 14:00 у приміщенні читальної зали 11 корпусу (Інститут філології).  Для участі в заході просимо зареєструватися на Googl_forms

Seminar-3

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.