Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки»

Студентка 3 курсу факультету комп’ютерних наук Вікторія Савицька взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки». Захід відбувся 31 березня та 1 квітня 2016 року у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. М. Коцюбинського.

У конкурсі взяли участь 60 студентських наукових робіт із 43 вищих навчальних закладів України. Перший етап був заочним: на підставі рецензій члени галузевої конкурсної комісії і експерти відібрали 38 найкращих робіт, а їхніх авторів запросили на підсумкову науково-практичну конференцію.

У конференції взяли участь 38 студентів із 26 вищих навчальних закладів Києва, Вінниці, Дніпропетровська, Сум, Запоріжжя, Луцька, Львова, Мелітополя, Ніжина, Полтави, Рівного, Миколаєва, Харкова, Ужгорода та ін.

Савицька Вікторія навчається на спеціальності «Системний аналіз» . Тема її наукової роботи: «Умовна Q-симетрія та точні розв’язки рівняння нестаціонарної фільтрації» (науковий керівник – доцент, кандидат фізико-математичних наук А. І. Воробйова).

У результаті оцінювання конкурсних робіт і виступу учасників конференції галузева конкурсна комісія визначила переможців і нагородила 25 % конкурсантів дипломами І–ІІІ ступенів та заохочувальними дипломами. Крім цього, всі учасники ІІ туру Конкурсу отримали сертифікати учасників.

Вікторія Савицька на конкурсі була чи не єдина студентка, для якої дисципліна «математика» не є профільною. Незважаючи на це, її робота отримала високу оцінку галузевої конкурсної комісії, яка вирішила нагородити Вікторію грамотою за успіхи у наукових дослідженнях.

Кафедра прикладної та вищої математики університету щиро вітає Вікторію і бажає їй нових цікавих відкриттів, задоволення від навчання і роботи, подальших успіхів і досягнень.

Особлива подяка ректору Чорноморського державного університету Леоніду Павловичу Клименку за сприяння розвитку студентської наукової роботи і підтримку, а також організаторам конкурсу за теплий прийом і високий рівень проведення заходу.chdu-1 (1)chdu-7 chdu-6 chdu-5 chdu-4 chdu-2 chdu-3

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77