Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки» - ЧНУ iм. Петра Могили

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки»

Студентка 3 курсу факультету комп’ютерних наук Вікторія Савицька взяла участь у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у галузі «Математичні науки». Захід відбувся 31 березня та 1 квітня 2016 року у Вінницькому державному педагогічному університеті ім. М. М. Коцюбинського.

У конкурсі взяли участь 60 студентських наукових робіт із 43 вищих навчальних закладів України. Перший етап був заочним: на підставі рецензій члени галузевої конкурсної комісії і експерти відібрали 38 найкращих робіт, а їхніх авторів запросили на підсумкову науково-практичну конференцію.

У конференції взяли участь 38 студентів із 26 вищих навчальних закладів Києва, Вінниці, Дніпропетровська, Сум, Запоріжжя, Луцька, Львова, Мелітополя, Ніжина, Полтави, Рівного, Миколаєва, Харкова, Ужгорода та ін.

Савицька Вікторія навчається на спеціальності «Системний аналіз» . Тема її наукової роботи: «Умовна Q-симетрія та точні розв’язки рівняння нестаціонарної фільтрації» (науковий керівник – доцент, кандидат фізико-математичних наук А. І. Воробйова).

У результаті оцінювання конкурсних робіт і виступу учасників конференції галузева конкурсна комісія визначила переможців і нагородила 25 % конкурсантів дипломами І–ІІІ ступенів та заохочувальними дипломами. Крім цього, всі учасники ІІ туру Конкурсу отримали сертифікати учасників.

Вікторія Савицька на конкурсі була чи не єдина студентка, для якої дисципліна «математика» не є профільною. Незважаючи на це, її робота отримала високу оцінку галузевої конкурсної комісії, яка вирішила нагородити Вікторію грамотою за успіхи у наукових дослідженнях.

Кафедра прикладної та вищої математики університету щиро вітає Вікторію і бажає їй нових цікавих відкриттів, задоволення від навчання і роботи, подальших успіхів і досягнень.

Особлива подяка ректору Чорноморського державного університету Леоніду Павловичу Клименку за сприяння розвитку студентської наукової роботи і підтримку, а також організаторам конкурсу за теплий прийом і високий рівень проведення заходу.chdu-1 (1)chdu-7 chdu-6 chdu-5 chdu-4 chdu-2 chdu-3

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.