Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Міжнародні відносини» - ЧНУ iм. Петра Могили

Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Міжнародні відносини»

Нещодавно успішно завершився ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Міжнародні відносини» у Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, в якому брали участь представники нашого університету.

Під час виконання теоретичних та практичних завдань студенти показали високу підготовленість із таких фахових навчальних дисциплін, як теорія та історія міжнародних відносин; дипломатична та консульська служба; дипломатичний протокол та етикет; геополітика, глобалістика, конфліктологія і теорія переговорів; міжнародні конфлікти та ін.

ДСеред 35 студентів з 15 вищих навчальних закладів України, наші студенти-міжнародники посіли 8 (Іван Вуйко), 10 (Дмитро Біляєв) та 14 (Ірина Іваннікова) місце. Під час урочистої церемонії їм були вручені сертифікати учасників даного туру олімпіади. Також представники журі вручили диплом за найкращий сценарний аналіз та грамоту І ступеня за найкращу участь у студентських оксфордських дебатах Івану Вуйку і нагородили його книгами відомих авторів-міжнародників.

Організація заходу відрізнялась високим рівнем професіоналізму, інтерактивності та насиченою програмою ознайомлення з самим Дніпропетровськом, його культурною та архітектурною спадщиною.

Окрім відзнак та подарунків з олімпіади, студенти привезли з собою позитивні емоції, нові знайомства, отримали досвід участі в таких заходах.

chdu-1chdu-2chdu-3chdu-4chdu-5chdu-6

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.