Всеукраїнська студентська олімпіада з математики

Сучасні комп’ютерні фірми зацікавлені у якості підготовки наших випускників – своїх потенційних працівників. Окрім знання спеціальних дисциплін, украй важливим є рівень математичних знань. Так, наприклад, дочірнє підприємство швейцарської фірми, що займається розробкою програмних продуктів на платформах Oracle / .NET – ТОВ «Ліценза Девелопмент» (Lizenza Development LLC) постійно співпрацює зі студентами та викладачами нашого університету з метою пошуку обдарованої студентської молоді.

Саме завдяки цій фірмі переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики, що відбулася у березні в ЧДУ імені Петра Могили, отримали відзнаку імені професора В. М. Лейфури – відомого українського ученого-математика, визначного освітянина.

Валентин Миколайович Лейфура (09.08.1947–21.02.2011) колосальну увагу приділяв математичній підготовці обдарованої молоді України та Миколаївщини, понад тридцять років входив до складу журі Всеукраїнських математичних олімпіад, був науковим керівником команди України на Міжнародних олімпіадах (в Японії, Греції, Мексиці, Словенії), тривалий час був головою журі обласної математичної олімпіади, багато років очолював кафедру прикладної та вищої математики Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

Серед учасників олімпіади були студенти І курсу економічного факультету, факультету комп’ютерних наук та Навчально-наукового інституту інженерії об’єктів і систем. Абсолютним переможцем олімпіади став студент 111 групи спеціальності «Фінанси і кредит» Андрій Станкевіч, І місце посів студент 102 групи спеціальності «Комп’ютерні науки» Олександр Федоров – випускники Миколаївського муніципального колегіуму, переможці обласного турніру імені професора Лейфури серед школярів, переможці республіканських математичних олімпіад.

chdu-1jpg

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики