Всеукраїнська студентська олімпіада з математики - ЧНУ iм. Петра Могили

Всеукраїнська студентська олімпіада з математики

Сучасні комп’ютерні фірми зацікавлені у якості підготовки наших випускників – своїх потенційних працівників. Окрім знання спеціальних дисциплін, украй важливим є рівень математичних знань. Так, наприклад, дочірнє підприємство швейцарської фірми, що займається розробкою програмних продуктів на платформах Oracle / .NET – ТОВ «Ліценза Девелопмент» (Lizenza Development LLC) постійно співпрацює зі студентами та викладачами нашого університету з метою пошуку обдарованої студентської молоді.

Саме завдяки цій фірмі переможці І етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з математики, що відбулася у березні в ЧДУ імені Петра Могили, отримали відзнаку імені професора В. М. Лейфури – відомого українського ученого-математика, визначного освітянина.

Валентин Миколайович Лейфура (09.08.1947–21.02.2011) колосальну увагу приділяв математичній підготовці обдарованої молоді України та Миколаївщини, понад тридцять років входив до складу журі Всеукраїнських математичних олімпіад, був науковим керівником команди України на Міжнародних олімпіадах (в Японії, Греції, Мексиці, Словенії), тривалий час був головою журі обласної математичної олімпіади, багато років очолював кафедру прикладної та вищої математики Чорноморського державного університету імені Петра Могили.

Серед учасників олімпіади були студенти І курсу економічного факультету, факультету комп’ютерних наук та Навчально-наукового інституту інженерії об’єктів і систем. Абсолютним переможцем олімпіади став студент 111 групи спеціальності «Фінанси і кредит» Андрій Станкевіч, І місце посів студент 102 групи спеціальності «Комп’ютерні науки» Олександр Федоров – випускники Миколаївського муніципального колегіуму, переможці обласного турніру імені професора Лейфури серед школярів, переможці республіканських математичних олімпіад.

chdu-1jpg

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.