Войцьо Інна Миколаївна


в.о. викладача кафедри англійської мови
                           
Освіта та професійний шлях

У 2003 році закінчила Миколаївський державний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю: «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (англійська).
З вересня 2019 виконує обов`язки викладача кафедри англійської мови ЧНУ імені Петра Могили.
Коло наукових інтересів: методика навчання англійської мови за професійним спрямуванням, формування міжкультурної компетентності студентів нефілологічних спеціальностей.

Контакти:
Електронна адреса: innavoytsyo1980@gmail.com
Телефон: (0512) 76-55-80

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …