Виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти - ЧНУ iм. Петра Могили

Виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти

6 травня в Миколаєві відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Офіційна частина відбулася в Палаці творчості учнів. Члени Комітету і делегації відвідали кілька навчальних закладів міста.
У приміщенні Національного аграрного університету відбулася пленарна частина, під час якої члени Комітету мали можливість більш докладно поспілкуватися з освітянами області. У цій зустрічі взяв участь ректор Чорноморського державного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко, інші викладачі університету. У своєму виступі Леонід Клименко поставив питання про доступність до вищої освіти молодих українців. Йшлося також про необхідність збереження обсягів державного замовлення на регіональних рівнях. Адже сьогодні Миколаївщина втрачає у середньому 450 місць із державного замовлення. Це надзвичайно багато для регіональної освіти. Більше уваги, на погляд ректора ЧДУ, влада має приділити виконанню фінансування вишів у повному обсязі. Варто було б сьогодні переглянути необхідність проведення тендерів, заборону на придбання меблів тощо. Перший заступник голови Комітету Верховної ради з питань науки і освіти Олександр Співаковський підкреслив, що ректором ЧДУ ім. Петра Могили були озвучені слушні питання. Пропозиції щодо вирішення цих проблем, після їх докладного вивчення і обробки мають лягти в основу майбутніх законів.

E_k7VMeCe44 jKuGtgRa2lA ofex3PXl3hI sYLMUOdPSIE

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.