Виїзне засідання Комітету Верховної ради України з питань науки і освіти

6 травня в Миколаєві відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Офіційна частина відбулася в Палаці творчості учнів. Члени Комітету і делегації відвідали кілька навчальних закладів міста.
У приміщенні Національного аграрного університету відбулася пленарна частина, під час якої члени Комітету мали можливість більш докладно поспілкуватися з освітянами області. У цій зустрічі взяв участь ректор Чорноморського державного університету ім. Петра Могили Леонід Клименко, інші викладачі університету. У своєму виступі Леонід Клименко поставив питання про доступність до вищої освіти молодих українців. Йшлося також про необхідність збереження обсягів державного замовлення на регіональних рівнях. Адже сьогодні Миколаївщина втрачає у середньому 450 місць із державного замовлення. Це надзвичайно багато для регіональної освіти. Більше уваги, на погляд ректора ЧДУ, влада має приділити виконанню фінансування вишів у повному обсязі. Варто було б сьогодні переглянути необхідність проведення тендерів, заборону на придбання меблів тощо. Перший заступник голови Комітету Верховної ради з питань науки і освіти Олександр Співаковський підкреслив, що ректором ЧДУ ім. Петра Могили були озвучені слушні питання. Пропозиції щодо вирішення цих проблем, після їх докладного вивчення і обробки мають лягти в основу майбутніх законів.

E_k7VMeCe44 jKuGtgRa2lA ofex3PXl3hI sYLMUOdPSIE

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики