Виставка подружжя Катерини та Володимира Немир

Галерея мистецтв ЧНУ імені Петра Могили знову приймає гостей. Цього разу – це львів’яни Катерина та Володимир Немири, що приїхали на південь із виставкою «Гармонія образу».
Подружжя справді живе у гармонії зі світом та один з одним уже не перший рік. Їм вдалося об’єднати творчість і повноцінно її презентувати. На картинах зображені не лише форми, а й почуття та символи.
Перший проректор університету – Олександр Трунов – радо привітав художників, висловивши свою подяку за можливість поглянути на світ чужими очима.
Сім’я багато подорожує. 16 років проживали в Америці. Митці чудово уживаються в одному домі, допомагаючи порадами та добродушними жартами. Директор Інституту філології Олександр Пронкевич також взяв слово, щоб особисто висловити своє захоплення, адже саме таким має бути українське мистецтво.
Володимир та Катерина Немири поділилися своїми враженнями від Миколаєва та університету, а також подякували усім, хто прийшов подивитися на їхнє мистецтво. Подружжя переконане, жити треба не заради багатств, а задля нових вражень, якими потім можна ділитися на полотні.

????????????????????????????????????

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.