Виставка подружжя Катерини та Володимира Немир - ЧНУ iм. Петра Могили

Виставка подружжя Катерини та Володимира Немир

Галерея мистецтв ЧНУ імені Петра Могили знову приймає гостей. Цього разу – це львів’яни Катерина та Володимир Немири, що приїхали на південь із виставкою «Гармонія образу».
Подружжя справді живе у гармонії зі світом та один з одним уже не перший рік. Їм вдалося об’єднати творчість і повноцінно її презентувати. На картинах зображені не лише форми, а й почуття та символи.
Перший проректор університету – Олександр Трунов – радо привітав художників, висловивши свою подяку за можливість поглянути на світ чужими очима.
Сім’я багато подорожує. 16 років проживали в Америці. Митці чудово уживаються в одному домі, допомагаючи порадами та добродушними жартами. Директор Інституту філології Олександр Пронкевич також взяв слово, щоб особисто висловити своє захоплення, адже саме таким має бути українське мистецтво.
Володимир та Катерина Немири поділилися своїми враженнями від Миколаєва та університету, а також подякували усім, хто прийшов подивитися на їхнє мистецтво. Подружжя переконане, жити треба не заради багатств, а задля нових вражень, якими потім можна ділитися на полотні.

????????????????????????????????????

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.