Випускники ЧНУ ім. Петра Могили отримали дипломи

3 липня у Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили відбулося грандіозне свято – конвокація випускників 2016 року.

У стінах університету дипломи про вищу освіту отримали спеціалісти усіх напрямів підготовки. Своїх вихованців зі сцени привітав ректор Леонід Клименко та декани факультетів і директори інститутів. Леонід Павлович побажав випускникам щастя, успіхів у всіх починаннях та гідної роботи. А ще – запросив вступати на магістерську програму.

Справжнє свято у центрі міста влаштували бакалаври та магістри Могилянки. Випускники у мантіях та конфедератках пройшли традиційною ходою головною вулицею Миколаєва Соборною до Обласного палацу культури, де вони й отримали на сцені довгоочікувані дипломи.

Хода розпочалася із покладання квітів до пам’ятника десантників Ольшанського. Очолював парад військовий оркестр та адміністрація університету. Йдучи Соборною, студенти гучно скандували «Віват, університете! Віват, Могилянка!»

Цього ж дня, з офіційним візитом до університету приїхав Паоло Біаджи, професор італійського університету Ка Фоскарі. Співпраця університетів Ка Фоскарі та ЧНУ триває ще з 2008 року. Протягом цього року професор уже відвідував ЧНУ. Станом на сьогодні деякі українські студенти отримали ступінь магістра в італійському університеті. Цього разу Паоло Біаджи прибув з метою переговорів щодо співробітництва університетів та участі у програмі обміну студентів «Erasmus+», яка є розвитком вже діючої програми в європейських країнах «Erasmus». Це дасть змогу уже Національному університету вийти на новий рівень якості освіти. У зв’язку з тривалою співпрацею з нашим університетом Паоло Біаджи було вручено звання почесного професора ЧНУ ім. Петра Могили. Відтепер професор носитиме могилянську мантію.

Сюрпризи на цьому не закінчилися. Директор Інституту філології професор Олександр Пронкевич отримав грамоту Верховної Ради України, а завідувач кафедри інтелектуальних інформаційних систем професор Микола Фісун був нагороджений грамотою Кабінету Міністрів України. Обидві нагороди вручив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

3 липня – не випадкова дата для такого свята. Саме цього дня 1996 року було створено Миколаївський філіал Києво-Могилянської академії.

Вітаємо випускників! Бажаємо щастя, благополуччя та професійних успіхів!

DSC_0150 DSC_0166 DSC_0179 DSC_0181 DSC_0187 DSC_0212 DSC_0256 DSC_0278

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.