Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію. Стипендія НЕ покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном.

Усі студенти, які хочуть взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до Міжнародного відділу ЧНУ ім. Петра Могили такий пакет документів (заповнений виключно в електронному вигляді!):

1. Бланк-заяву на ім’я ректора (про дозвіл участі у програмі)
  2. CV (через програму Europass).
  3. Скан першої сторінки закордонного паспорту.
  4. Сертифікат про знання мови (рівень англійської мови – не нижче В2). За відсутності сертифікату можна скласти іспит на визначення рівня англійської мови, який буде організовано для студентів після подачі документів.
  5. Мотиваційний лист (англійською мовою)
  6. Переклад залікової книжки.

Приклади документів можна подивитися у Міжнародному відділі.

Бланк-заява (написана від руки) сдається в відділ міжнародних зв’язків, інші документи – в електронному вигляді на електронну пошту

Дедлайн подачі документів: 1 березня 2019 року.

З усіх питань звертайтеся до Міжнародного відділу.

Mobility program for students Erasmus+ Ka107 (Ca’Foscari University, Italy)

Bachelor and Masters students have the opportunity to participate in the Erasmus + KA107 Mobility Program. All students who study in Italy for 6 months receive a scholarship. The scholarship does NOT cover all student expenses, but represents only economic assistance to cover possible costs associated with staying abroad.

1. Blank statement addressed to the rector (permission to participate in the program)
  2. CV (through the Europass program).
  3. Scan of the first page of the foreign passport.
  4. Certificate of knowledge of language (English language – not lower than B2). In the absence of a certificate, you can pass an English Language Test, which will be organized for students after the submission of documents to the international department.
  5. Motivational letter (in English)
  6. Transcript of records.

Examples of documents can be found in the international department.

The Blank statement (written by hand) is submitted to the Department of International Relations, and other documents – electronically by e-mail

Deadline of filing the documents: March 1, 2019.

For all questions, please contact the international department.