Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на другий семестр 2018-2019 навчального року в Університеті Кадісу, Іспанія

Студенти програми Erasmus + КА107 отримують стипендію для проходження навчання. Стипендія не покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном.

Усі студенти, які бажають взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до міжнародного відділу такий пакет документів (заповнений виключно в електронному вигляді!):

1. Бланк-заяву.
  2. Навчальну угоду Learning Agreement.
  3. Копію закордонного паспорту.
  4. Сертифікат з іспанської або англійської мови (у разі, якщо навчання студента буде здійснюватися англійською мовою). Мовна підготовка студента повинна відповідати як мінімум рівню B1 згідно із Загальноєвропейською системою за оцінкою володіння іноземною мовою (CEFR).
  5. Мотиваційний лист.
  6. CV (за європейським зразком).

Дедлайн подачі документів: 2 листопада 2018 року

З усіх питань звертайтеся до міжнародного відділу.

Посилання для завантаження:

Learning Agreement

Бланк – заява

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.

Запрошуємо на майстер-клас з 3D-технологій

21 березня в аудиторії 2-309 о 15:30 в ЧНУ імені Петра Могили пройде Workshop-тренінг, на якому Ви дізнаєтесь все про 3D-технології, що таке 3D принтер та які програмні продукти тобі допоможуть оволодіти професією майбутнього і стати 3D – моделістом.