Від запальної Іспанії до войовничої Мальти - ЧНУ iм. Петра Могили

Від запальної Іспанії до войовничої Мальти

21 травня по головній вулиці Миколаєва Соборній пройшла гучна, яскрава традиційна єврохода, присвячена Дню Європи. Участь у ній взяли і наші студенти.

28 країн Євросоюзу представили миколаївцям представники різних миколаївських вишів та середніх навчальних закладів. Відразу три країни: Іспанію, Португалію та Мальту, – презентували студенти ЧДУ ім. Петра Могили. Вбрані в червоно-чорні костюми, як маківки, дівчата танцювали яскравий та темпераментний танець – фламенко. Хлопці – мужні тореадори – змагалися з червоними хустками з уявними биками, немов на кориді. Так пройшла Соборною вулицею наша Іспанія, а слідом – одягнуті в національне вбрання, вітаючи всіх миколаївців, хлопці та дівчата спекотної та привітної Португалії. Справжні овації людей спричинила поява Мальти. Лицарі-хрестоносці в повних обладунках із мечами йшли повагом, впевнено, як годиться середньовічним воїнам. А попереду, вигукуючи свій бойовий клич та назву країни – два лицарі на конях. Такої епічної появи не чекав ніхто. Тож саме ці хлопці і стали потім героями численних світлин звичайних миколаївців, яких було в цей день на соборній багато, як ніколи.

А потім наші студенти представляли свої країни у конкурсі презентацій. Тут лунали і народні пісні та мелодії, і танці. Хлопці, що представляли Португалію, грали у футбол.

І хоч наші студенти не перемогли в конкурсі презентацій, проте гідно представили університет та впоралися зі своїм завданням.

????????????????????????????????????

січня
Про нарахування стипендії

Шановні студенти! Стипендія, на другий триместр,  буде нараховуватись у відповідності до постанов Кабінету Міністрів України:

грудня
День Відкритих Дверей

18 грудня 2016 року о 10.00 відбудеться День Відкритих Дверей, в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили.