Ганна Вікторівна Васильєва


доцент кафедри психології
Медичного інституту ЧНУ імені Петра Могили,
кандидат психологічних наук, доцент

 Освіта та професійний шлях

Закінчила у 1998 році Миколаївський державний педагогічний інститут за спеціальністю «Практична психологія та російська мова та література».

Після закінчення інституту пройшла навчання на курсах спеціалізації з медичної психології у Харківській медичній академії післядипломної освіти на кафедрі медичної психології та сексопатології.

Протягом 1999-2003 років навчалася в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Медична психологія».

Автор понад 30 публікацій у фахових та міжнародних виданнях, співавтор 2-х навчально-методичних посібників.

Викладає дисципліни: «Гештальттерапія», «Основи психосоматики», «Сімейна психологія та психотерапія», «Клінічна психологія та патопсихологія», «Методика проведення психологічної експертизи».

 

Захист дисертації

У червні 2004 року – захистила дисертацію на тему «Динаміка когнітивних розладів при терапії різними групами антипсихотичних препаратів (на матеріалі хворих на шизофренію)» у спеціалізованій раді Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю 19.00.04 – медична психологія (диплом ДК № 026180 від 10 листопада 2004 року).

 

Звання

Присвоєно вчене звання доцента (рішення Атестаційної колегії від 15 червня 2006 року, протокол № 3/38-Д).

Наукові інтереси: психодіагностика особистості, дитяча патопсихологія, психотерапія та психокорекція, психосоматичні розлади, залежна поведінка, психологія сексуальності, гендерна психологія.

 

Сертифіковані програми навчання

  1. «Підвищення кваліфікації медична психологія» Харківська медична академія післядипломної освіти, кафедра медичної психології та сексопатології (1998 рік посвідчення про підвищення кваліфікації до диплому № Мк105984).
  2. Навчальний курс «Теорія та практика гештальттерапії 1-2 ступінь» (2004-2008 роки, МІГП).
  3. Навчальний курс «Навчальна програма 3 ступеню 2010-2012 роки» (2012 рік, КГУ)
  4. Клінічний підхід в гештальттерапії (2019 рік, МГІ).

 

Google Scholar
anvv@ukr.net
(0512) 76-92-76

Події та оголошення


червня
7
Запрошуємо школярів до літньої школи лідерства

7-18 червня у ЧНУ імені Петра Могили для школярів 11-13 років буде проводитись Літня Школа Лідерства. У ігровій та інтерактивних формах будуть проводитись заняття з лідерства, комунікації, тайм-менеджменту, основ створення власної справи та підприємництва. Познайомитись з більш детальною інформацією щодо Літньої Школи Лідерства можна …

травня
11
Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до вебінарів (11-14 травня)

З 11 травня чекаємо колег на вебінарах, які пройдуть у Webex у двох повторах 10:15 та 16:15. Реєстрація на кожний окремо ( за окремим посиланням), після переходу натисніть на кнопку Register та заповніть анкету. Операційна система ХР на старі версії …

липня
5
Запрошуємо студентів до участі у VII конкурсі соціального проєкту “Scholarship в Україні”

Чим привабливий проєкт для молоді “Scholarship в Україні” надає одразу дві унікальні можливості: отримати грошову винагороду й прокачати свої скіли. Удосконалення себе, поштовх до розвитку, поліпшення комунікативних навичок, приправлене конкуренцією в боротьбі за виграш – проєкт не дозволить своїм учасникам …