Васильєв Андрій Анатолійович


кандидат економічних наук, доцент (б.в.з) кафедри фінансів і кредиту

Освіта та професійний шлях

У 2003 році завершив навчання у Миколаївському державному гуманітарному університеті імені Петра Могили та отримав диплом фінансиста. Закінчив очну аспірантуру Національного університету «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Економічна теорія», захистив дисертацію. З 2006 року працює викладачем, старшим викладачем, доцентом (б.в.з.) на кафедрі фінансів і кредиту.

Викладав такі дисципліни: «Фінансовий менеджмент», «Управління та фінансування стартапів», «Міжнародна економіка», «Основи зовнішньоекономічної діяльності», «Фінансовий ринок», «Фінансове право», «Нелегальні фінансові операції».

Викладає англійською мовою для напряму підготовки «Фінанси і кредит зі знанням іноземної мови».

Отримав диплом Міністерства науки і технології КНР за програмою «Планування, побудова та управління технопарками» та сертифікат Manager Training Programme of the German Federal Ministry for Economic Affairs and Energy, GIZ.

Власник ТМ Briolight). Має значний практичний досвід роботи на керівних посадах в приватних компаніях.

Захист дисертації

2016 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Державне регулювання зовнішньоторговельної безпеки країни» за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством».

Коло наукових інтересів: фінансове забезпечення інноваційної діяльності, економічна безпека, міжнародна торгівля.

Контакти:

andriy.vasilyev@gmail.com
+38 (063) 144-84-24
Linkedin
Google Академії
Web of Science ResearcherID: AAD-8473-2019
ORCID: 0000-0003-3430-3758

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …