Васильєв Андрій Анатолійович


кандидат економічних наук, доцент (б.в.з) кафедри фінансів і кредиту

Освіта та професійний шлях

У 2003 році завершив навчання у Миколаївському державному гуманітарному університеті імені Петра Могили та отримав диплом фінансиста. Закінчив очну аспірантуру Національного університету «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Економічна теорія», захистив дисертацію. З 2006 року працює викладачем, старшим викладачем, доцентом (б.в.з.) на кафедрах фінансів і кредиту, економічної теорії та міжнародної економіки.

Викладав такі дисципліни: «Фінансовий менеджмент», «Управління та фінансування стартапів», «Міжнародна економіка», «Основи зовнішньоекономічної діяльності», «Фінансовий ринок», «Фінансове право», «Нелегальні фінансові операції».

Викладає англійською мовою для напряму підготовки «Фінанси і кредит зі знанням іноземної мови».

Отримав диплом Міністерства науки і технології КНР за програмою «Планування, побудова та управління технопарками» та сертифікат Manager Training Programme of the German Federal Ministry for Economic Affairs and Energy, GIZ.

Має значний практичний досвід роботи на керівних посадах в приватних компаніях.

Захист дисертації

2016 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Державне регулювання зовнішньоторговельної безпеки країни» за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством».

Коло наукових інтересів: фінансове забезпечення інноваційної діяльності, економічна безпека, міжнародна торгівля.

Контакти:

Електронна адреса: andriy.vasilyev@chmnu.edu.ua
Телефон: +38 (0512) 72-37-27
Профіль у Google Академії.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …