Васильєв Андрій Анатолійович


кандидат економічних наук, доцент (б.в.з) кафедри фінансів і кредиту

Освіта та професійний шлях

У 2003 році завершив навчання у Миколаївському державному гуманітарному університеті імені Петра Могили та отримав диплом фінансиста. Закінчив очну аспірантуру Національного університету «Києво-Могилянська Академія» за спеціальністю «Економічна теорія», захистив дисертацію. З 2006 року працює викладачем, старшим викладачем, доцентом (б.в.з.) на кафедрі фінансів і кредиту.

Викладав такі дисципліни: «Фінансовий менеджмент», «Управління та фінансування стартапів», «Міжнародна економіка», «Основи зовнішньоекономічної діяльності», «Фінансовий ринок», «Фінансове право», «Нелегальні фінансові операції».

Викладає англійською мовою для напряму підготовки «Фінанси і кредит зі знанням іноземної мови».

Отримав диплом Міністерства науки і технології КНР за програмою «Планування, побудова та управління технопарками» та сертифікат Manager Training Programme of the German Federal Ministry for Economic Affairs and Energy, GIZ.

Власник ТМ Briolight). Має значний практичний досвід роботи на керівних посадах в приватних компаніях.

Захист дисертації

2016 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Державне регулювання зовнішньоторговельної безпеки країни» за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством».

Коло наукових інтересів: фінансове забезпечення інноваційної діяльності, економічна безпека, міжнародна торгівля.

Контакти:

andriy.vasilyev@gmail.com
+38 (063) 144-84-24
Linkedin
Google Академії
Web of Science ResearcherID: AAD-8473-2019
ORCID: 0000-0003-3430-3758

 

Події та оголошення


вересня
17
Інноваційний кластер RinnoHUB запрошує на круглий стіл на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини»

Інноваційний кластер RinnoHUB, який активно займається розвитком інноваційного потенціалу нашого регіону, разом із Чорноморським національним університетом імені Петра Могили запрошує до участі у круглому столі на тему «Інноваційний потенціал Миколаївщини», який відбудеться 17 вересня 2020 року. Початок заходу о 14,00 …

вересня
7
Вебінари від компанії Clarivate про ресурси для успішної наукової діяльності

Запрошуємо на безкоштовні вебінари компанії Clarivate про ресурси, що будуть корисними для успішної наукової діяльності. 7-11 вересня 2020 року заплановано 12 вебінарів українською, щодня пропонується нова тема, у двох або трьох повторах. Обирайте зручний час. Після переходу за обраним посиланням …

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів)

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 17.08 – 25.08.2020 року Детальніше тут