В ЧДУ 17 квітня 2015 р.  відбувся Регіональний очний етап Олімпіади «IT-Universe»

У цьому етапі конкурсу взяли участь 18 найкращих студентів Південного регіону України, які показали найвищі результати і знання в сфері інформаційних технологій за результатами попереднього on-line тестування у конкурсі компанії D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання».

Привітав всіх, а також сказав кілька напутніх слів учасникам перший проректор ЧДУ ім. Петра Могили Трунов Олександр Миколайович. Він загострив увагу на тому, що ця олімпіада є шансом для талановитої молоді заявити про себе, продемонструвавши свої знання та вміння у вирішенні технічних питань у IT-сфері, так як фахівці в цій області затребувані не тільки на пост-радянському просторі, а й за кордоном . А ще побажав навчитися командній роботі, підбадьорив усіх, сказавши, що взяти участь у такому важливому і непростому конкурсі, а тим більше честь провести його на своїй території – вже саме по собі велике досягнення.

А в. о. декана факультету комп’ютерних наук, доктор технічних наук, професор Мусієнко Максим Павлович, підкреслив, що брати участь у будь-якому змаганні є сенс тільки тоді, коли ти прагнеш і готовий СТАТИ ПЕРШИМ, – і побажав ПЕРЕМОГИ КОЖНОМУ!

1 2 3

Віддалений доступ до завдань був відкритий на сервері олімпіади «IT-Universe» тільки в день проведення олімпіади. Розроблені технічні рішення (ескізи на А3 та опис) оргкомітет стрімко сканував, і учасники прикріплювали файлами до свого профілю на київському сервері компанії D-Link, де фахівці компанії перевіряли виконані завдання.

4 5

Не кожен витримає 240 хвилин (а саме стільки відводилося часу на виконання всіх завдань олімпіади!) активної розумової діяльності, але, по вигляду студентів і не скажеш, що для них це було чимось виснажливим, що в черговий раз доводить їхню обдарованість і талановитість 🙂

Після перевірки робіт Регіональних етапів всіх п’яти округів України учасники, що показали кращі результати, зустрінуться вже на Національному етапі конкурсу D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання» Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT‑Universe – 2014/15» у м. Київ

Сподіваємося теж стати фіналістом !!!!

Журавська І.М., координатор Регіонального етапу конкурсу D-Link Олімпіади «IT-Universe-2014/15» від ЧДУ ім. Петра Могили

Гольдін Максим, помічник координатора

Кузьменко Богдана, фоторепортер

Ванда Андрій, відеомонтаж

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.