В ЧДУ 17 квітня 2015 р.  відбувся Регіональний очний етап Олімпіади «IT-Universe»

У цьому етапі конкурсу взяли участь 18 найкращих студентів Південного регіону України, які показали найвищі результати і знання в сфері інформаційних технологій за результатами попереднього on-line тестування у конкурсі компанії D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання».

Привітав всіх, а також сказав кілька напутніх слів учасникам перший проректор ЧДУ ім. Петра Могили Трунов Олександр Миколайович. Він загострив увагу на тому, що ця олімпіада є шансом для талановитої молоді заявити про себе, продемонструвавши свої знання та вміння у вирішенні технічних питань у IT-сфері, так як фахівці в цій області затребувані не тільки на пост-радянському просторі, а й за кордоном . А ще побажав навчитися командній роботі, підбадьорив усіх, сказавши, що взяти участь у такому важливому і непростому конкурсі, а тим більше честь провести його на своїй території – вже саме по собі велике досягнення.

А в. о. декана факультету комп’ютерних наук, доктор технічних наук, професор Мусієнко Максим Павлович, підкреслив, що брати участь у будь-якому змаганні є сенс тільки тоді, коли ти прагнеш і готовий СТАТИ ПЕРШИМ, – і побажав ПЕРЕМОГИ КОЖНОМУ!

1 2 3

Віддалений доступ до завдань був відкритий на сервері олімпіади «IT-Universe» тільки в день проведення олімпіади. Розроблені технічні рішення (ескізи на А3 та опис) оргкомітет стрімко сканував, і учасники прикріплювали файлами до свого профілю на київському сервері компанії D-Link, де фахівці компанії перевіряли виконані завдання.

4 5

Не кожен витримає 240 хвилин (а саме стільки відводилося часу на виконання всіх завдань олімпіади!) активної розумової діяльності, але, по вигляду студентів і не скажеш, що для них це було чимось виснажливим, що в черговий раз доводить їхню обдарованість і талановитість 🙂

Після перевірки робіт Регіональних етапів всіх п’яти округів України учасники, що показали кращі результати, зустрінуться вже на Національному етапі конкурсу D-Link «Протоколи, сервіси та обладнання» Міжнародної студентської Олімпіади в сфері інформаційних технологій «IT‑Universe – 2014/15» у м. Київ

Сподіваємося теж стати фіналістом !!!!

Журавська І.М., координатор Регіонального етапу конкурсу D-Link Олімпіади «IT-Universe-2014/15» від ЧДУ ім. Петра Могили

Гольдін Максим, помічник координатора

Кузьменко Богдана, фоторепортер

Ванда Андрій, відеомонтаж

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.