«Українська призма: зовнішня політика 2015». - ЧНУ iм. Петра Могили

«Українська призма: зовнішня політика 2015».

26 травня в ЧДУ ім. Петра Могили відбулася презентація щорічного аналітичного дослідження «Українська призма: зовнішня політика 2015». Організаторами виступили Рада зовнішньої політики «Українська призма», представництво Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні та власне ЧДУ ім. Петра Могили, факультет політичних наук. Презентували наукову працю, голова правління Ради зовнішньої політики «Українська призма» Геннадій Максак  та член правління Ради зовнішньої політики «Українська призма» Марія Коваль.

Презентація почалася з загального ознайомлення присутніх студентів і викладачів зі змістом та основними положеннями аналітичного дослідження. Початок зустрічі був доволі простим, але дуже промовистим. Геннадій Максак говорив про не тільки важливість політичних знань, але й про їх свідоме застосування, адже не кожен може об’єктивно дати оцінку політичним подіям, керуючись раціональним розумом.

Натомість Марія Коваль зробила наголос  на методології дослідження зовнішньої політики в Україні та зізналася, що в основу праці були покладені події 2014 року, адже трагедію, як змінила хід нашої історії, не можна було не враховувати.

Презентувавши дослідження слово надали декану факультету політичних наук Олександру Шевчуку, який вважає, що завдяки цьому дослідженню, закладена основа для подальшого дослідження і розвитку  зовнішньої політики. Олександр Володимирович зазначив, що ми все ж таки маємо потенціал, аби  стати потужним регіональним гравцем в зовнішній політиці. . Також до уваги учасників презентації представили сторінки в соціальних мережах твіттер та фейсбук prism UA,  які щоденно оновлюються, та представлено сайт prisma.org ,  де зібрана вся необхідна інформація.

Завершилася презентація дискусією. Пролунало й побажання: наступного року урізноманітнити презентацію інфографікою.  Підсумовуючи Геннадій Максак та Марія Коваль представили ще й літній університет та школу, під час перебування в яких можна отримати не тільки теоретичні, а і практичні навички. Літній університет відбудеться 18-25 червня 2016 року в приміщенні Академії збройних сил в Липтовському Мікулаші  в Словаччині, та літня школа 15-18 червня у Києві на тему «Безпека в небезпеці». Всі охочі можуть подати заявку.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.