У нас навчається найкращий системний програміст України!

На нашому факультеті вчиться Найкращий системний програміст України. Це студент 2-го курсу Щебетюк Валентин.

Цей титул та відповідний диплом він отримав підчас Всеукраїнської олімпіади з Системного програмування, що проводилась в Національному технічному університет «Харківський політехнічний інститут» у квітні 2015 р.

А команда нашого факультету (Бавикін Сергій, Шевчук Олександр та Щебетюк Валентин) зайняла 3-те місце на цій олімпіаді.

Поздоровляємо Переможців та бажаємо ще кращих результатів у змаганнях наступного року!

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання:

Відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами»

21 березня – Всесвітній день інформування про синдром Дауна. ЧНУ імені Петра Могили запрошує долучитися до цієї події, тому 21 березня о 14.00 у 10 корпусі відбудеться відкриття виставки дитячих малюнків «Ми є, ми поряд, ми з вами», яка присвячується …

Відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили

26 березня о 14.30 у приміщенні Вченої ради відбудеться звітно-виборна конференція Профспілкового комітету ЧНУ ім. Петра Могили. Запрошуються обрані учасники конференції.