У нас навчається найкращий системний програміст України! - ЧНУ iм. Петра Могили

У нас навчається найкращий системний програміст України!

На нашому факультеті вчиться Найкращий системний програміст України. Це студент 2-го курсу Щебетюк Валентин.

Цей титул та відповідний диплом він отримав підчас Всеукраїнської олімпіади з Системного програмування, що проводилась в Національному технічному університет «Харківський політехнічний інститут» у квітні 2015 р.

А команда нашого факультету (Бавикін Сергій, Шевчук Олександр та Щебетюк Валентин) зайняла 3-те місце на цій олімпіаді.

Поздоровляємо Переможців та бажаємо ще кращих результатів у змаганнях наступного року!

січня
Про нарахування стипендії

Шановні студенти! Стипендія, на другий триместр,  буде нараховуватись у відповідності до постанов Кабінету Міністрів України:

грудня
День Відкритих Дверей

18 грудня 2016 року о 10.00 відбудеться День Відкритих Дверей, в Чорноморському національному університеті ім. Петра Могили.