У нас навчається найкращий системний програміст України!

На нашому факультеті вчиться Найкращий системний програміст України. Це студент 2-го курсу Щебетюк Валентин.

Цей титул та відповідний диплом він отримав підчас Всеукраїнської олімпіади з Системного програмування, що проводилась в Національному технічному університет «Харківський політехнічний інститут» у квітні 2015 р.

А команда нашого факультету (Бавикін Сергій, Шевчук Олександр та Щебетюк Валентин) зайняла 3-те місце на цій олімпіаді.

Поздоровляємо Переможців та бажаємо ще кращих результатів у змаганнях наступного року!

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …