У нас навчається найкращий системний програміст України!

На нашому факультеті вчиться Найкращий системний програміст України. Це студент 2-го курсу Щебетюк Валентин.

Цей титул та відповідний диплом він отримав підчас Всеукраїнської олімпіади з Системного програмування, що проводилась в Національному технічному університет «Харківський політехнічний інститут» у квітні 2015 р.

А команда нашого факультету (Бавикін Сергій, Шевчук Олександр та Щебетюк Валентин) зайняла 3-те місце на цій олімпіаді.

Поздоровляємо Переможців та бажаємо ще кращих результатів у змаганнях наступного року!

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …