У нас навчається найкращий системний програміст України! - ЧНУ iм. Петра Могили

У нас навчається найкращий системний програміст України!

На нашому факультеті вчиться Найкращий системний програміст України. Це студент 2-го курсу Щебетюк Валентин.

Цей титул та відповідний диплом він отримав підчас Всеукраїнської олімпіади з Системного програмування, що проводилась в Національному технічному університет «Харківський політехнічний інститут» у квітні 2015 р.

А команда нашого факультету (Бавикін Сергій, Шевчук Олександр та Щебетюк Валентин) зайняла 3-те місце на цій олімпіаді.

Поздоровляємо Переможців та бажаємо ще кращих результатів у змаганнях наступного року!

жовтня
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …