У ЧДУ ім. Петра Могили завершився конкурс бізнес-проектів - ЧНУ iм. Петра Могили

У ЧДУ ім. Петра Могили завершився конкурс бізнес-проектів

Протягом двох місяців студенти ЧДУ ім. Петра Могили розробляли ідеї бізнес-проектів. Ділову гру «Business Opportunities» факультет економічних наук організував удруге. Її мета – створення умов для співробітництва студентів, викладачів та представників бізнесу. За словами організаторів, бізнес-гра формує в учасників почуття відповідальності та мотивацію, а елемент конкуренції сприяє розвитку навичок роботи в колективі та встановленню співробітництва.

Студентські команди консультували викладачі університету та директори підприємств Миколаєва.

Гра відбувалася у кілька етапів: реєстрації, розробки проекту та його презентації, представлення бізнес-ідеї перед журі. У фіналі між собою змагалися п’ять студентських команд.

Студентський фінал відбувся у День Кар’єри ЧДУ ім. Петра Могили, 5 квітня. Організатор ділової гри керівник центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та працевлаштування ЧДУ ім. Петра Могили Ганна Демірполат зазначила: «Члени журі, тобто підприємці Миколаєва, зізналися, що більшість ідей, представлених у грі, є перспективними бізнес-проектами. Серед журі були й такі бізнесмени, які готові профінансувати їх реалізацію».

За головний приз змагалися ідеї створення дитячого міста, випікання хлібу, благоустрою пляжу, а також арт-переробки сміття.

Усі учасники отримали заохочувальні призи, а переможець гри – команда факультету комп’ютерних наук «QRGuys» – грошову винагороду в розмірі трьох тисяч гривень для реалізації свого проекту – мобільного додатку туристичного Миколаєва.

chdu-1chdu-2

chdu-3 chdu-4 chdu-5 chdu-6

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.