Центр підготовки до складання іспитів Cambridge

FCE: First Certificatein English

– Це найбільш популярний екзамен Кембриджської системи Cambridge ESOL.

– Відповідає рівню B2 Загальноєвропейської шкали мовної компетенції (CEFR).

– Дійсний протягом життя (не має обмеженого строку актуальності).

– Загальновизнаний стандарт оцінювання, зрозумілий навчальним закладам та компаніям Європи, США, Канади, Китаю, ОАЕ.

– Результати FCE визнаються більш ніж 10000 організаціями у світі.

– Значний крок на шляху до Кембриджських екзаменів CAE та CPE.

– Підтверджує знання на рівні Upper-Intermediate.

Курси підготовки до складання іспитівCambridge у ЧНУ імені Петра Могили допоможуть Вам:

– Набути впевненості у використанні англійської мови в умовах реального життя.

– Спілкуватися англійською більш ефективно, підтримувати розмову з широким спектром тем.

– Розуміти англомовні фільми, пісні та телепередачі.

– Робити помітки, відповідати на запитання і писати листи з нестандартною тематикою.

– Покращити рівень підготовки до ЗНО та ДПА з англійської мови.

– Отримати натхнення для подальшого удосконалення знань та умінь.

Курси тривалістю 10 тижнів містять: вечірні заняття двічі на тиждень (4 академічних години кожне) + 3 пробних тестування протягом курсу (за моделлю реального FCE).

На заняттях увага приділяється структурі тесту, важливим “фiшкам” його складання та підготовки, а також кожному аспектові зокрема (Reading, UseofEnglish, Listening, Writing, Speaking).

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році