Тріумф студентів ФКН ЧНУ на конкурсі стартапів ТЕМPUS NEFESIE «ІТ-ЕUREKA! UKRAINE»


Команда студентів факультету комп’ютерних наук  (капітан Чабановський Данило, дизайнер Рябошапка Ольга, програміст Ясенко Наталія,) на теренах Національного університету «Львівська політехніка» взяли участь у Фіналі Всеукраїнського конкурсу інноваційних стартап-проектів студентів ІТ-напрямів «ІТ-Евріка! Україна-2016», який проводиться за підтримки Темпус-проекту «Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів» (NEFESIE).

 

 

1

До участі у фіналі Конкурсу були відібрані 10 із 205 проектів від українських вишів:

  1. The project “The software application “Direct Drive” for Android” from Vinnytsya National Technical University2
  2. The project “Discounty” from  Kharkiv National University of Radioelectronics
  3. The project “Project CCLIPSE” from Vinnytsya National Technical University
  4. The project “SOCIALIZER” from Vinnytsya National Technical University
  5. The project “ECO-WINDOW” from Vinnytsya National Technical University
  6. The project “C.A.D.\y (Cut and Dry) ” from  Petro Mohyla Black Sea State University
  7. The project “StarShift input method” from Vinnytsya National Technical University
  8. The project “PressBox” from  National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute”
  9. The project “Taryfikator” from  Lviv Polytechnic National University
  10. The project “Route Advisor” from Lviv Polytechnic National University

 

Кожен проект виконувався студентами під керівництвом тренерів (coach) та наставників (mentor), які не є такими ж виконавцями проекту, як і всі інші учасники. І коучинг, і менторство – нові ролі на стартап-просторі України. Завдання Ментора – допомагати проекту своїми знаннями і досвідом, однаково успішно допомогти розібратися в будь-якому питанні, пов’язаному з організацією роботи стартапа, незалежно від поставленого завдання. Коуч – це персональний тренер, який супроводжує девелоперів у пошуку їхньої власної результативності та виводить їх на більш високі рівні продуктивності, ніж вони самі розраховували. І в наших Ментора (декан ФКН професор Максим Мусієнко) та Коуча (доцент кафедри інформаційних технологій і програмних систем Ірина Журавська). Це вдалося!

 

Уявіть собі, як СКЛАДНО було проректору з науково-педагогічної роботи «Львівської політехніки» професору Дмитру Федасюку вручати Диплом за Перше місце студентам нашої Могилянки, а СВОЇЙ РІДНІЙ політехнічній команді – Диплом за Третє місце… Друге почесне місце зайняла команда Вінницького НТУ.

Суддівство було чесне та неупереджене! У складі Журі із семи провідних світових фахівців ІТ-галузі четверо було з України та троє – зі Швеції: Віце-Президент Ліннеус Університету Ганс Лундберг, викладач цього ж університету Ян Айдемарк та Президент компанії Sigma Technology Solutions Ніклас Малмрос. Саме вони відмітили не тільки високий фаховий рівень інноваційного рішення (планшет для слабкозорих людей), а також його вагому соціальну значимість – допомогу людям, які не бачать цей світ, але бажають, – а тепер і ЗМОЖУТЬ! –  змінити наш світ найкраще.  A Виконавчий директор Львівського ІТ-кластеру Степан Веселовський  (також член Журі) вручив нашій команді Сертифікат для безкоштовної участі у конференції «Lviv IT Arena», де проекти-переможці будуть представлені перед більше ніж 80 доповідачами із компаній світових гігантів, у тому числі із Силіконової долини.

Сподіваємось, що проект наших студенти знайде там своїх інвесторів, буде впроваджений та надасть нові можливості багатьом слабкозорим людям! Побажаємо вдачі нашій Команді!

4 3

 

Події та оголошення


липня
31
Запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою»

Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UAспільно з УАнімА оголошує Всеукраїнський конкурс проектів документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/перестала бути жертвою», заснованих на реальних життєвих історіях. Кінцевий термін подання конкурсних робіт – 31 липня. Три переможці конкурсу отримають винагороду …

липня
19
Уряд Казахстану надає 160 стипендій на навчання у вишах

Як повідомляється на офіційному сайті МОН, українцям пропонують подати заявку на безкоштовне навчання у вишах Казахстану. У межах програми передбачається розподіл 160 стипендій, серед яких 25 місць для бакалаврів, 125 – для магістрів, 10 – для докторів філософії. Прийом заявок …

червня
17
Від ідеї до бізнесу всього за 1 місяць: відкрито набір на тренінгові програму

Веб-журнал «Світ Фентезі» оголошує конкурс фантастичних оповідань, присвячений українським містам! Пропонуємо вам звести руки над клавіатурою і показати, що наші міста сповнені магії, химер та загадок, не менш, ніж нью-йорки і лондони. За результатами конкурсу буде видана збірка. Перші три …