TOEFL


Вперше в Миколаєві на базі Чорноморського національний університету імені Петра Могили будуть проводитися сесії міжнародного тесту TOEFL, TOEIC, IELTS.

Випускникам загальноосвітніх навчальних закладів, які мають міжнародний сертифікат (диплом) мовного іспиту

IELTS, TOEFL, Cambridge ESOL, Pearson Test of English (PTE)
рівня (B-1, B-2),
зазначені вище іспити зараховуються як державна підсумкова атестація.

У додаток до атестату про повну загальну середню освіту виставляються річна та атестаційна оцінка з англійської мови 12 балів.

Міжнародні курси та іспити

TOEFL (Test of English as a Foreign Language) – американська система тестів для підтвердження рівня володіння англійською мовою, визнана в багатьох країнах світу. TOEFL був створений і координується американською компанією під назвою Educational Testing Service (ETS), недержавною некомерційною організацією, що розташована в місті Прінстон, штат Нью-Джерсі. Основна мета TOEFL – оцінити рівень володіння англійською мовою тих, для кого англійська мова не є рідною. TOEFL був розроблений для того, щоб адміністрація американських і канадських коледжів та університетів мала можливість оцінювати рівень професійного володіння англійською мовою іноземних студентів, що бажають навчатися в США або Канаді.

TOEFL з’явився на світ у 60-х і з тих пір займає є лідером серед йому подібних. З 1964 приблизно 20 мільйонів студентів з понад 165 країн склали цей іспит. Сьогодні результати TOEFL приймають 470 центрів у 170 країнах світу. Це не дивно: надання результатів TOEFL є необхідною умовою для вступу більше ніж в 2400 коледжів і університетів США, Канади і європейських країн. Результати саме цього тесту вимагаються при вступі студентів або аспірантів, що раніше навчалися іншою мовою, в усі університети США. Крім того, складання TOEFL необхідне для участі в багатьох програмах міжнародного стажування в установах, де викладання ведеться англійською мовою. Деякі наукові і професійні сертифікаційні програми також вимагають від претендентів результатів TOEFL.

Екзамен складається із 4-х частин: Reading, Listening, Speaking і Writing (триває до 4 годин).

  • Частина 1. Reading: оцінюється вміння розуміти короткі уривки текстів, схожих за темами та стилем на академічні тексти в коледжах та університетах.
  • Частина 2. Listening: оцінюються навички сприймати англійську мову на слух, виокремлювати основну думку, деталі та робити висновки.
  • Частина 3. Writing: пропонується написати твір на задану тему та структуровану відповідь на основі прочитаного уривка та прослуханої інформації.
  • Частина 4. Speaking: перевірка ваших мовних навичок, граматики, словникового запасу та адекватності вираження думок стосовно почутого чи прочитаного.

Сертифікат TOEFL дійсний протягом 2 років.

 

TOEFL, IELTS, TOEIC 2 місяці / 24 заняття/ по 2 академічних години

Зайняття в групах по 5-7 осіб.

Якщо ви вже зареєструвались на тест, можна пройти інтенсивний курс, займаючись 3-4 рази на тиждень. Його вартість –  2000 грн

Повна версія пробного тесту з TOEFL, IELTS та інших міжнародних тестів – 3-4 години, 250 грн

Скорочена версія пробного тесту з TOEFL, IELTS та інших міжнародних тестів – 1,5 години, 150 грн

ЯКА МЕТА ПРОБНОГО ТЕСТУ?
Пробний тест – імітація реального екзамену, що дає можливість виконати завдання в тій формі, яка буде під час здачі реального тесту. Завдяки цьому ви зможете дізнатися ваш потенційний бал за міжнародний тест. Пробний тест оцінює всі 4 мовні навички: читання, слухання, письмо, говоріння. На цьому занятті викладач визначить ваші сильні та слабкі сторони, які потребуватимуть більшої уваги на підготовчих курсах. Результат тесту допоможе викладачеві підібрати найефективнішу індивідуальну програму.

ДОДАТКОВІ ПОСЛУГИ

  • IELTS Preparation Course
  • TOEIC Preparation Course
  • TOEFL Preparation Course

У вас також є можливість придбати в нашому освітньому центрі навчальні матеріали для підготовки до міжнародних мовних тестів.

Для того, щоб замовити навчальний матеріал, будь ласка, телефонуйте або пишіть на електронну пошту: +38 (0512) 76 55 77, testexam@chmnu.edu.ua

Надаємо допомогу у виборі навчального закладу за кордоном, а також у підготовці пакету документів.

Контакти:

  • +38 (0512) 76 55 77
  • +38 099 78 76 086 – Аліна Михайлівна
  • +38 093 98 15 385 – Анна Олександрівна

Email: testexam@chmnu.edu.ua 
test_exam
clubTOEFL

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …

травня
28
Нова серія вебінарів Web of Science російською мовою!

Шановні колеги та усі охочі! Clarivate Analytics запрошує вас з 28 по 31 травня 2018 року взяти участь у черговій серії вебінарів про можливості платформи Web of Science російською мовою! Долучайтеся до спільноти вчених, які мають доступ до провідних міжнародних видань …