Школярі відвідали виставку в ЧНУ ім. Петра Могили - ЧНУ iм. Петра Могили

Школярі відвідали виставку в ЧНУ ім. Петра Могили

Вихованці Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки завітали на виставку подружжя Катерини та Володимира Немир, яка нині триває в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили.

Ініціатором знайомства школярів із творчістю львівських художників стали директор колегіуму Сергій Січко та художній керівник юнацької капели бандуристів «Козацький передзвін» Валентина Січко.

На зустрічі з учнями була і сама художниця – Катерина Немира. Вона поділилася з присутніми історіями зі свого життя, а також подякувала за інтерес до її творчості. Художниця побажала школярам вдалого навчального року та творчих успіхів.

Вихованці колегіуму, у свою чергу, підготували для художниці приємний сюрприз – поділилися з нею своїми вокальними та музичними талантами.

rcSIYnOR_nI i3hIjlVSzLIDSC_0824

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.