Школярі відвідали виставку в ЧНУ ім. Петра Могили

Вихованці Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки завітали на виставку подружжя Катерини та Володимира Немир, яка нині триває в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили.

Ініціатором знайомства школярів із творчістю львівських художників стали директор колегіуму Сергій Січко та художній керівник юнацької капели бандуристів «Козацький передзвін» Валентина Січко.

На зустрічі з учнями була і сама художниця – Катерина Немира. Вона поділилася з присутніми історіями зі свого життя, а також подякувала за інтерес до її творчості. Художниця побажала школярам вдалого навчального року та творчих успіхів.

Вихованці колегіуму, у свою чергу, підготували для художниці приємний сюрприз – поділилися з нею своїми вокальними та музичними талантами.

rcSIYnOR_nI i3hIjlVSzLIDSC_0824

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.