Школярі відвідали виставку в ЧНУ ім. Петра Могили

Вихованці Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки завітали на виставку подружжя Катерини та Володимира Немир, яка нині триває в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили.

Ініціатором знайомства школярів із творчістю львівських художників стали директор колегіуму Сергій Січко та художній керівник юнацької капели бандуристів «Козацький передзвін» Валентина Січко.

На зустрічі з учнями була і сама художниця – Катерина Немира. Вона поділилася з присутніми історіями зі свого життя, а також подякувала за інтерес до її творчості. Художниця побажала школярам вдалого навчального року та творчих успіхів.

Вихованці колегіуму, у свою чергу, підготували для художниці приємний сюрприз – поділилися з нею своїми вокальними та музичними талантами.

rcSIYnOR_nI i3hIjlVSzLIDSC_0824

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77