Школярі відвідали виставку в ЧНУ ім. Петра Могили - ЧНУ iм. Петра Могили

Школярі відвідали виставку в ЧНУ ім. Петра Могили

Вихованці Миколаївського муніципального колегіуму ім. В. Д. Чайки завітали на виставку подружжя Катерини та Володимира Немир, яка нині триває в Галереї мистецтв ЧНУ ім. Петра Могили.

Ініціатором знайомства школярів із творчістю львівських художників стали директор колегіуму Сергій Січко та художній керівник юнацької капели бандуристів «Козацький передзвін» Валентина Січко.

На зустрічі з учнями була і сама художниця – Катерина Немира. Вона поділилася з присутніми історіями зі свого життя, а також подякувала за інтерес до її творчості. Художниця побажала школярам вдалого навчального року та творчих успіхів.

Вихованці колегіуму, у свою чергу, підготували для художниці приємний сюрприз – поділилися з нею своїми вокальними та музичними талантами.

rcSIYnOR_nI i3hIjlVSzLIDSC_0824