Студентський перекладацький центр

Студентський перекладацький центр кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови

На базі кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови діє Студентський перекладацький центр, який є структурним підрозділом Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили кафедри, а також складовою частиною єдиного перекладацького сервісу системи освіти України.

Основною місією Центру є сприяння роботі університету щодо міжкультурних зв’язків з питань освіти, розвитку та реалізації  ініціатив.

Метою діяльності Центру є забезпечення якісного перекладу  матеріалів, які є необхідними для підвищення ефективності навчально-виховного процесу, для вдосконалення, покращення та полегшення роботи працівників університету у напрямках їх робочої діяльності.

Центр також покликаний створити умови для формування особистого розвитку та професійної самореалізації студентів-перекладачів та всіх споживачів послуг Центру.

Діяльність Центру забезпечується відповідними спеціалістами. До його діяльності залучаються студенти Інституту філології кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови.

Студентський перекладацький центр в своїй діяльності керується чинними в України загальними правилами і вимогами до надання послуг, які стосуються специфіки роботи перекладачів та перекладацької діяльності в цілому – СТТУ АПУ 002-2000 – Стандарт Асоціації перекладачів України: Послуги з письмового та усного перекладу (загальні правила і вимоги до надання послуг), зареєстрований Українським науково-дослідним інститутом стандартизації, сертифікації та інформатики за № 804/700001 від 27 квітня 2000 року.

Керівником перекладацького центру є старший викладач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Світлана Валеріївна Єлісєєва.

Контакти:

Телефон: (063) 424-74-63

Електронна адреса: ewthinker@gmail.com

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року. Захід відбудеться в рамках проекту «Миколаїв – місто рівності», що реалізується ГО «Майстерня добра». Метою гри є організація та заохочення діалогу …

Пробна гра для новачків Економічного клубу

Зважаючи на те, що дуже багато ФЕНівців цього року гратимуть в Економічний турнір вперше, наступне засідання Клубу стане пробною грою!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».