Результати конкурсу від Генерального Консульства Республіки Польща

Оксана Котляр, студентка 4 курсу Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, посіла перше місце в конкурсі дослідницьких робіт  «Поляки в Одесі, Миколаєві, Херсоні вчора і сьогодні». Головний приз – ноутбук переможниці вручили представники Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Зовсім нещодавно завершився всеукраїнський конкурс дослідників польської історії та культури в Україні. Його організували за безпосередньої підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Участь взяли студенти та молоді науковці віком до 35 років, що навчаються у вузах південної України. Оцінювали роботи професори, доктори та кандидати історичних наук, серед яких, до речі, були викладачі ЧДУ ім. Петра Могили Галина Висоцька та Євген Сінкевич, а також Консул Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі Д-р Пьотр Себенейхен.

За результатами конкурсу члени журі одностайно визнали кращою роботу Оксани Котляр «Становище польської національної меншини на теренах Південної України в 1920-1930-х рр.». Дівчина обійшла своїх найближчих конкуренток – студенток Одеського Національного університету ім. І. І. Мечникова..

pX8-84eduiU ZS0dZ2lTEyE

Безкоштовний доступ до матеріалів видавництва Кембриджського університету

Шановні колеги! Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили повідомляє, що видавництво Кембриджського університету Cambridge University Press надає доступ до понад 700 підручників для вищих навчальних закладів з різних галузей знань для інформаційної підтримки студентів, викладачів, вчених під час пандемії коронавірусу. …