Результати конкурсу від Генерального Консульства Республіки Польща

Оксана Котляр, студентка 4 курсу Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, посіла перше місце в конкурсі дослідницьких робіт  «Поляки в Одесі, Миколаєві, Херсоні вчора і сьогодні». Головний приз – ноутбук переможниці вручили представники Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Зовсім нещодавно завершився всеукраїнський конкурс дослідників польської історії та культури в Україні. Його організували за безпосередньої підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Участь взяли студенти та молоді науковці віком до 35 років, що навчаються у вузах південної України. Оцінювали роботи професори, доктори та кандидати історичних наук, серед яких, до речі, були викладачі ЧДУ ім. Петра Могили Галина Висоцька та Євген Сінкевич, а також Консул Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі Д-р Пьотр Себенейхен.

За результатами конкурсу члени журі одностайно визнали кращою роботу Оксани Котляр «Становище польської національної меншини на теренах Південної України в 1920-1930-х рр.». Дівчина обійшла своїх найближчих конкуренток – студенток Одеського Національного університету ім. І. І. Мечникова..

pX8-84eduiU ZS0dZ2lTEyE

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77