Результати конкурсу від Генерального Консульства Республіки Польща - ЧНУ iм. Петра Могили

Результати конкурсу від Генерального Консульства Республіки Польща

Оксана Котляр, студентка 4 курсу Чорноморського державного університету ім. Петра Могили, посіла перше місце в конкурсі дослідницьких робіт  «Поляки в Одесі, Миколаєві, Херсоні вчора і сьогодні». Головний приз – ноутбук переможниці вручили представники Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Зовсім нещодавно завершився всеукраїнський конкурс дослідників польської історії та культури в Україні. Його організували за безпосередньої підтримки Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі.

Участь взяли студенти та молоді науковці віком до 35 років, що навчаються у вузах південної України. Оцінювали роботи професори, доктори та кандидати історичних наук, серед яких, до речі, були викладачі ЧДУ ім. Петра Могили Галина Висоцька та Євген Сінкевич, а також Консул Генерального Консульства Республіки Польща в Одесі Д-р Пьотр Себенейхен.

За результатами конкурсу члени журі одностайно визнали кращою роботу Оксани Котляр «Становище польської національної меншини на теренах Південної України в 1920-1930-х рр.». Дівчина обійшла своїх найближчих конкуренток – студенток Одеського Національного університету ім. І. І. Мечникова..

pX8-84eduiU ZS0dZ2lTEyE

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.