Рейтингові списки вступників 2018


РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ 1 КУРС ВСТУПУ, ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

1.Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
2.Геодезія та землеустрій
3.Германські мови та літератури (переклад включно)_перша – англійська
4.Германські мови та літератури (переклад включно)_перша – німецька
5.Екологія
6.Журналістика
7.Інженерія програмного забезпечення
8.Історія та археологія
9.Комп’ютерна інженерія
10.Комп’ютерні науки
11.Медицина (магістр на базі ПЗСО)
12.Менеджмент
13.Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії
14.Облік і оподаткування
15.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
16.Політологія
17.Право
18.Психологія
19.Соціальна робота
20.Соціологія
21.Українська мова та література
22.Фізична культура і спорт
23.Фізична терапія, ерготерапія
24.Фінанси, банківська справа та страхування

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ 1 КУРС ВСТУПУ, ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ

1.Комп’ютерна інженерія
2.Комп’ютерні науки
3.Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
4.Фізична терапія, ерготерапія
5.Фінанси, банківська справа та страхування

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ 3 КУРС ВСТУПУ (ступінь бакалавра, скорочений термін навчання),
ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

1. Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
2. Геодезія та землеустрій
3. Інженерія програмного забезпечення
4. Комп’ютерна інженерія
5. Комп’ютерні науки
6. Облік і оподаткування
7. Фізична культура і спорт
8. Фізична терапія, ерготерапія

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ 5 КУРС ВСТУПУ, ДЕННА ФОРМА НАВЧАННЯ

1. 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
2. 193 Геодезія та землеустрій
3. 035.041 Германські мови та літератури (переклад включно)_перша – англійська
4. 035.043 Германські мови та літератури (переклад включно)_перша – німецька
5. 101 Екологія
6. 101 Екологія (екологічна стандартизація, сертифікація та управління якістю)
7. 123 Комп’ютерна інженерія
8. 122 Комп’ютерні науки
9. 073 Менеджмент
10. 071 Облік і оподаткування
11. 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
12. 124 Системний аналіз
13. 231 Соціальна робота
14. 035.01 Українська мова та література
15. 017 Фізична культура і спорт
16. 227 Фізична терапія, ерготерапія
17. 072 Фінанси, банківська справа та страхування

Події та оголошення


грудня
14
Церемонія нагородження переможців конкурсу “Ліга кращих”

1-10 грудня тривало голосування за кращу соціальну рекламу від учнів 10-11 класів Миколаївської області в рамках конкурсу «Ліга кращих». Уже завтра, 14 грудня, відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу «Ліга кращих», яку організовує кафедра соціальної роботи, управління й педагогіки. Розклад …

грудня
18
Гра Гюнтера Хорна «Тюрма»

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у грі Гюнтера Хорна «Тюрма». Ця гра виробляє навички комунікації, а також, як будь-яка гра, де є місце конкуренції, суперництва, азарту, може допомогти у вираженні своєї індивідуальності й …

грудня
7
Відкриття виставки “Золотий Буг-2018”

7 грудня о 15.00 в галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили відбудеться відкриття виставки Українські художники – Миколаєву «Золотий Буг-2018». Роботи, зібрані в експозицію, були створені дванадцятьма українськими художниками. На своїх полотнах митці показали Миколаїв таким, яким його не бачить …