Про зустріч студентів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» ЧНУ імені Петра Могили з потенційним працедавцем – стейкхолдером

25 січня 2023 року відбулась зустріч студентів першого – четвертого курсів спеціальності 281 «Публічне управління та адміністрування» із потенційним працедавцем – стейкхолдером. Зустрічі пройшла на платформі ZOOM за участі гаранта освітньої програми кандидата наук з державного управління, доцента Олександра Штирьова.

Цього разу на зустріч  завітала представниця органу місцевого самоврядування, головний спеціаліст відділу з гуманітарних питань Адміністрації Корабельного району Миколаївської міської Ради, магістр публічного управління та адміністрування Валентина Гайворонська.

Зустріч відбулась у форматі змістовної презентації щодо переваг, особливостей та перспектив роботи в органах місцевого самоврядування,  після виступу стейкхолдера учасники зустрічі поставили низку питань, які наразі турбують, як наявних, так і потенційних працівників, вони стосувались зокрема питання фінансування та соціальної підтримки державних службовців в умовах війни.

Здобувач вищої освіти Вікторія Бойко поставила ряд актуальних питань, зокрема поцікавились чи мають підтримку ті жінки, які наразі перебувають у декретній відпустці. Це й не дивно, адже більшість здобувачів спеціальності «Публічне управління та адміністрування» є представницями жіночої статі. За підсумками зустрічі всі учасники отримали змістовні та цікаві відповіді на поставлені питання, а від пані Валентини отримали заряд упевненості що державна служба це цікаво та перспективно!