Представники ФКН ЧДУ – на тренінгах корпорації Google - ЧНУ iм. Петра Могили

Представники ФКН ЧДУ – на тренінгах корпорації Google

22 вересня 2015 року в приміщенні бізнес-центру «Олександрівський» (м. Миколаїв, вул. Нікольська, 25) компанією «Google Україна» спільно з Миколаївською облдержадміністрацією проводився  тренінг «Можливості Інтернету для розвитку малого та середнього бізнесу Миколаївської області».

На заході була представлена  «Програма цифрового перетворення Миколаївської області» (надалі – Програма).

Після пленарного засідання всім охочим була надана можливість отримати безкоштовну консультацію фахівців корпорації Google щодо організації та ефективності ведення власного бізнесу онлайн.

Студенти факультету комп’ютерних наук також скористалися наданими можливостями – і консультування, і частуванням (на фото – Денис Поліщук та Дмитро Юрін).

Це вже не перший захід компанії Google, що відбувається за активної участі ЧДУ ім. Петра Могили. 25-27 серпня 2015 р. в ЧДУ в рамках цієї ж Програми пройшов семінар Google «Літня школа: Цифрові технології для навчання та розвитку». Київські тренери Google Наталя Гущина та Наталія Саражинська провели для студентів, викладачів, представників молодіжних і громадських організацій та активістів Миколаївщини практичні заняття з хмарного рішення від Google.

«Google Apps for Education» для роботи з електронною поштою, календарем і чатом. Ця версія Google Apps надається некомерційним навчальним закладам загальної та вищої освіти різних країн.

У нашого вишу в Google Apps вже є акаунт @chmnu.edu.ua, тому всі охочі зможуть відразу почати використовувати «Google Apps for Education», щойно зареєструються в Адміністратора домену Євгена Дарнапука.

Для тих, хто хоче стати знавцем у геоінформаційних системах, учасники Спільноти Картографів від Google Олег Костюкевич та Герман Станков на території ЧДУ провели тренінг з Google Maps.

А для викладачів ЧДУ на семінарі 26 серпня 2015 р. були розкриті всі привабливі особливості LMS-системи Google Classroom, котру можливо використовувати для навчання, як вже відомі сервіси Gmail, Docs и Drive.

Для студентів 2-го та 3-го курсів університету надається можливість участі у конкурсі на бізнес-стажування в Google. Випускників, які хочуть та вже мають можливість працювати з повною занятістю, може зацікавити кар’єра Associate Account Strategist у Google Дублін (штаб-квартира у ЄС) або Google Вроцлав.

Цільовою аудиторією наступного семінару, що проводився спеціалістами Команди Google AdWords України, були саме студенти. Цей семінар під назвою “Google Design Thinking” відбувся у Києві 29-го жовтня 2015 р.

жовтня
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …