Новий рік за східним календарем - ЧНУ iм. Петра Могили

Новий рік за східним календарем

Центр китайської мови та культури при Інституті Конфуція ПНПУ ім. К. Д. Ушинського відсвяткував у стінах ЧДУ ім. Петра Могили Новий рік за східним календарем. На свято завітали студенти та співробітники університету, а також співдиректор Інституту Конфуція Дін Сінь.

Новий рік

Із вітальним словом виступив і директор Інституту філології Олександр Пронкевич. У ЧДУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу та третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

жовтня
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …