Новий рік за східним календарем - ЧНУ iм. Петра Могили

Новий рік за східним календарем

Центр китайської мови та культури при Інституті Конфуція ПНПУ ім. К. Д. Ушинського відсвяткував у стінах ЧДУ ім. Петра Могили Новий рік за східним календарем. На свято завітали студенти та співробітники університету, а також співдиректор Інституту Конфуція Дін Сінь.

Новий рік

Із вітальним словом виступив і директор Інституту філології Олександр Пронкевич. У ЧДУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу та третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.