Новий рік за східним календарем

Центр китайської мови та культури при Інституті Конфуція ПНПУ ім. К. Д. Ушинського відсвяткував у стінах ЧДУ ім. Петра Могили Новий рік за східним календарем. На свято завітали студенти та співробітники університету, а також співдиректор Інституту Конфуція Дін Сінь.

Новий рік

Із вітальним словом виступив і директор Інституту філології Олександр Пронкевич. У ЧДУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу та третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.