Новий рік за східним календарем - ЧНУ iм. Петра Могили

Новий рік за східним календарем

Центр китайської мови та культури при Інституті Конфуція ПНПУ ім. К. Д. Ушинського відсвяткував у стінах ЧДУ ім. Петра Могили Новий рік за східним календарем. На свято завітали студенти та співробітники університету, а також співдиректор Інституту Конфуція Дін Сінь.

Новий рік

Із вітальним словом виступив і директор Інституту філології Олександр Пронкевич. У ЧДУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу та третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.