Наші студенти серед найсильніших українських студентів-науковців!

З галузі науки «Інформатика, обчислювальна техніка та автоматизація», Конкурс з якої проходився у березні 2015 р. у Вінницькому національному технічному університеті, MSc student Жерегі Олексій (наук. керівник – д-р техн. наук, проф. Мусієнко М. П.) отримав диплом ІІ ступеня. А ВSc student Вдовиченко Андрій (наук. керівник – канд. техн. наук, доц. Журавська І. М.) на цьому ж Конкурсі отримав диплом ІІІ ступеня.

1 2

Щоб оцінити цінність цих нагород, слід зазначити, що на цю номінацію зазначеного Конкурсу надійшло 123 роботи з 50 вишів держави!

Показали клас і наші математики. Під безпосереднім науковим керівництвом зав. кафедри прикладної та вищої математики проф. Хомченка А. Н. студенти ФКН ЧДУ набувають не тільки знань, а й досвіду боротьби, внутрішньофахової конкуренції. Якщо у 2014/2015 н. р. студенти 2-го курсу Колесник Сергій та Заболонкова Владислава досягли рівня тільки дипломантів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних робіт з галузі науки «Прикладна геометрія, інженерна графіка та ергономіка» (надалі – Конкурс), то за підсумками такого ж Конкурсу який проводився у березні 2015 р. у Національному технічному університеті «ХПІ» наші студенти Ковалевський Дмитро та Редковець Олена (обидві роботи виконані під наук. керівництвом д-ра фіз.-мат. наук, проф. Хомченка А. Н.) були вже визнані переможцями, відзначені у наказі МОН України від 13.07.2015 № 756 та нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

Тільки цей один зазначений 2014/2015 н. р. приніс нам ще два авторитетні наукові дипломи Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який проводився за наказом МОН України від 21.10.2014 № 1193.

Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.

липня
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …

липня
Запрошуємо на захід “Мова об’єднує”

16 липня 2019 року набирає чинності Закон України «Про забезпечення функціонування української мови як державної»!