Наш студент – серед найкращих JS-розробників в Україні! Підтримайте естафету переможців!!!

Студент факультету комп’ютерних наук Крекота Дмитро (нині – вже Бакалавр та Магістрант!) за результатами попередніх етапів став фіналістом  Всеукраїнського чемпіонату з веб-розробки UA Web Challenge VII.

Цей Чемпіонат проводиться в Україні щорічно та орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері веб-технологій.

Чемпіонат складається з трьох етапів:

(1) Відбірковкий етап – онлайн;

(2) Півфінал – онлайн;

(3) Фінал – у Києві,

У травні 2015 р. наш Дмитро посів 2-е місце як JS Junior у номінації «Front End Developer». Всього в чемпіонаті взяли участь 2280 програмістів у 6 номінаціях.

Стежте за подіями Чемпіонату на веб-сайті http://uawebchallenge.com/ та постарайтеся не проґавити реєстрацію учасників наступного року!

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році