Наш студент – серед найкращих JS-розробників в Україні! Підтримайте естафету переможців!!! - ЧНУ iм. Петра Могили

Студент факультету комп’ютерних наук Крекота Дмитро (нині – вже Бакалавр та Магістрант!) за результатами попередніх етапів став фіналістом  Всеукраїнського чемпіонату з веб-розробки UA Web Challenge VII.

Цей Чемпіонат проводиться в Україні щорічно та орієнтований на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити і реалізувати свої здібності у сфері веб-технологій.

Чемпіонат складається з трьох етапів:

(1) Відбірковкий етап – онлайн;

(2) Півфінал – онлайн;

(3) Фінал – у Києві,

У травні 2015 р. наш Дмитро посів 2-е місце як JS Junior у номінації «Front End Developer». Всього в чемпіонаті взяли участь 2280 програмістів у 6 номінаціях.

Стежте за подіями Чемпіонату на веб-сайті http://uawebchallenge.com/ та постарайтеся не проґавити реєстрацію учасників наступного року!

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.