Могилянка взяла участь у святкуванні Дня міста - ЧНУ iм. Петра Могили

Могилянка взяла участь у святкуванні Дня міста

Традиційно у другу суботу вересня усі містяни відзначають день народження Миколаєва. По всьому місту відбуваються різноманітні святкові заходи.
Цього року велика кількість заходів відбулася в дитячому містечку «Казка». Також на Центральному стадіоні відбувся матч між відомими миколаївцями та командою зірок української естради «Маестро».
Проте найбільшу кількість людей зібрала головна вулиця міста – Соборна. Ярмарки, презентації та культурно-розважальні програми від навчальних закладів не залишили байдужими майже нікого.
ЧНУ ім. Петра Могили також приєднався до святкування Дня міста. Культурно-мистецький центр під керівництвом Олени Монахової та Студентська колегія на чолі з Іваном Горбатком підготували для миколаївців культурно-розважальну програму. Катерина Акманова, Анна Мкртчян, Владислав Дранов, Максим Супрунчук та Олена Яковлева демонстрували свої вокальні таланти. А члени Студентської колегії спілкувалися з глядачами, розповідали про університет, роздавали інформаційні буклети та студентську газету «Вагант».
Святкування Дня міста завершилося грандіозним концертом за участю українських зірок на Соборній площі.

xwPPzengM-k
Tu7rXuSVC18