Кафедра єдиноборств і силових видів спорту - ЧНУ iм. Петра Могили

Кафедра єдиноборств і силових видів спорту


Кафедра єдиноборств і силових видів спорту була створена 1 вересня 2015 року як складова кафедра факультету фізичного виховання і спорту.

Кафедра забезпечує своїх студентів сучасними знаннями з техніки викладання обраного виду спорту, навчає методиці та організації тренувального процесу, підготовці організаційних питань щодо проведення змагань різного рівня.

Студенти мають можливість отримати грунтовні знання, опанувати різноманітні загальні та спеціальні дисципліни, стають висококваліфікованими викладачами фізичного виховання, тренерами.

Склад кафедри

Радченко Юрій Анатолійович
завідувач кафедри, кандидат наук з фізичного виховання та спорту

Радченко
Освіта та професійний шлях:
З 1992 р. по 1996 р. навчався в Українському державному університеті фізичного виховання і спорту та працював тренером СК «Поєдинок». З 1996 р. по 1997 р. інструктор методист ЦГ ФСТ «Динамо». 1998 – 2002 рр. інструктор професійної підготовки ТУВВ МВС. 2002 – 2011 рр. – директор Федерації Рукопашного бою України. 2006 – 2010 рр. – навчання у аспірантурі Національного університету фізичного виховання і спорту. З 2011 р. – тренер-викладач КДЮСШ «Арсенал». 2012 – 2013 рр. – навчання у інституті Вищої кваліфікації КНТЕУ. З 15.09.2014 р. – працює на посадів.о. доцента (б.в.з.) кафедри олімпійського та професійного спорту. У 2015 р. – переведений на посаду завідувача кафедри єдиноборств та силових видів спорту ЧНУ ім.П.Могили.
Захист дисертацій:
2011 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Контроль технічної підготовленості борців греко-римського стилю з урахуванням психофізіологічних особливостей» у Національному університеті фізичного виховання і спорту України, МОНУ.
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
1993 р. – присвоєно звання майстра спорту України з вільної боротьби.
2006 р. – присвоєно звання заслуженого тренера України з рукопашного бою.
Почесна грамота МОНУ, подяка СБУ, подяка комітету ВРУ, почесна грамота центру спец.операцій «А» СБУ, почесний знак «За співпрацю» ГУВВ МВСУ, Відомчою заохочувальною відзнакою Міністерства України у справах молоді та спорту, почесною грамотою РНБОУ.
Електронна адреса: chdu.sport@gmail.com
Телефон: (0512) 75-55-95

 

Бріскін Юрій Аркадійович
завідувач кафедри, професор, доктор наук з фізичного виховання і спорту,
член Виконкому Олімпійської Академії України, майстер спорту з фехтування

Освіта та професійний шлях:
Закінчив Львівський державний інститут фізичної культури у 1989 р. з відзнакою, спеціальність фізична культура і спорт, кваліфікація –  викладач – тренер з фехтування. У ЛДУФК працює з 1990 р., загальний стаж роботи в університеті складає 18 років, науково-педагогічний стаж становить  20 років. 1990 р. – прийнятий на посаду викладача кафедри теорії фізичної культури і спорту . 1997 р. – старший викладач кафедри теорії і методики олімпійського і професійного спорту. З 1999 р. працює на посаді доцента кафедри ТіМОПС. З 2007 р. по даний час завідує   кафедрою теоретико-методичних основ спорту. Автор понад 140 наукових та науково-методичних публікацій. З 2015 р. приймається на посаду професора кафедри єдиноборств та силових видів спорту ЧДУ ім. П.Могили (з 2016 р. – ЧНУ ім. П.Могили).
Призначений керівником відділення постійно діючого семінару з попереднього розгляду дисертацій на здобуття наукового ступеня к.фіз.вих. зі спеціальності 24.00.01.- Олімпійський і професійний спорт. Приймає участь в організації наукової конференції «Молода спортивна наука України», та участь в роботі КНГ збірної команди України зі стрільби з лука. Проводив виховну та профорієнтаційну роботу у навчальному процесі ЛДУФК та ДЮСШ »Троянда», «Галеон», консультативна допомога спортсменам ( в т.ч. призерці першостей світу Шемякіній Я., Пачкаловій А.). Викладає навчальні дисципліни: «Олімпійський і професійний спорт»; «Олімпійський спорт»; «Теорія і методика спорту вищих досягнень»; «Професійна майстерність тренера»; «Професійний спорт»; «Методи наукових досліджень».
Захист дисертацій:
1998 р. – захистив кандидатську дисертацію по темі: «Теоретико-методичні основи спорту інвалідів як складової міжнародного олімпійського руху», присуджено науковий ступінь кандидата психологічних наук зі спеціальності педагогічна та вікова психологія
2007 р. – захистив докторську дисертацію. Присуджена ступінь доктора наук з фізичного виховання та спорту зі спеціальності олімпійський і професійний спорт.
Звання:
2001 р. – присвоєно вчене звання доцента кафедри теорії і методики олімпійського та професійного спорту.
2008 р. – присвоєно вчене звання професора кафедри теоретико-методичних основ спорту.
Наукові праці: патент України «Спосіб сенсомоторного тренування бистрості простих реагувань спортсменів з наслідками церебрального паралічу» (у співавторстві, 2002), «Спосіб об’єктивізації м’язового тестування інвалідів» (2009), «Спосіб тренування без куль у стрільбі з пневматичної зброї» (2011), «Спосіб багатоканального моніторингу частоти серцевих скорочень» (2012), «Спосіб визначення стану рухомості суглобів» (2012), «Спосіб моніторингу рівня збереженої сили верхніх кінцівок» (2012). Керівник узагальненої теми 2.5 «Спорт інвалідів»  Зведеного плану НДР у сфері фізичної культури і спорту на 2006-2010 рр. Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.

Чабан Іван Олегович
викладач кафедри

Чабан
Освіта та професійний шлях:
У 2003 р. – вступив на навчання до Миколаївського державного університету ім. В.О.Сухомлинського на факультет фізичної культури та спорту. Під час навчання займався легкою атлетикою – бігом на короткі дистанції. Неодноразово ставав переможцем обласних та всеукраїнських змагань. У 2010 р. – закінчив МДУ ім. В.О.Сухомлинського і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізична культура», здобув кваліфікацію викладача фізичної культури. У 2009 р. – працює в МЗОШ №4 вчителем фізичного виховання. У 2010 р. – працює тренером-викладачем в МСДЮШОР з легкої атлетики, має вищу тренерську категорію.
Звання:
2014 р. – присвоєно звання тренера вищої категорії.
Електронна адреса: chdu.sport@gmail.com
Телефон: (0512) 75-55-95

Дубачинський Олег Васильович
викладач кафедри

Дубачинський
Освіта та професійний шлях:
2008 р. – вступив на навчання до Миколаївського національного університету імені В.О. Сухомлинського на факультет фізичної культури та спорту. Під час навчання грав за університетську команду з баскетболу. 2012 р. – закінчив бакалаврат МДУ імені В.О. Сухомлинського. 2014 р. –закінчив магістратуру та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізична культура», здобув кваліфікацію викладача фізичного виховання. У 2012–2015 рр. – працює на посаді менеджера (управляючого) в ТОВ «ЛЕГІОН АВТО». З 2015 н.р. – прийнятий на посаду викладача кафедри єдиноборств та силових видів спорту ЧДУ (ЧНУ) ім.. П.Могили.
Електронна адреса: chdu.sport@gmail.com
Телефон: (0512) 75-55-95

Коробейніков Георгій Валерійович
доктор біологічних наук, професор

Коробейніков
Освіта та професійний шлях:
У 1987 р. – Київський державний інститут фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України) за спеціальністю фізична культура і спорт. У 1989 р. – аспірантура Київського державного інституту фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України. У 1987–1989 рр. – тренер-викладач ДЮСШ Київської міської ради ДСТ «Трудові резерви». У 1989–1991 рр. – аспірант кафедри фізіології Київського державного інституту фізичної культури (тепер Національний університет фізичного виховання і спорту України). У 1991–2002 рр. – молодший, старший та провідний науковий співробітник лабораторії професійно-трудової реабілітації Інституту геронтології Академії медичних України. У 2002–2003 рр. – професор кафедри біології людини Національного університету фізичного виховання і спорту України. У 2003–2007 рр. – заступник директора з НДР Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту. У 2007–2008 рр. – керівник лабораторії психофізіологічної діагностики Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту. У 2008-2015 рр. – професор кафедри біології спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України. З 2015 р. – професор кафедри медико-біологічних дисциплін Національного університету фізичного виховання і спорту України. Член спеціалізованих вчених рад НУФВСУ зі спеціальностей 24.00.02 та 24.00.03 та ЧНУ ім. Б.Хмельницького зі спеціальності 03.00.13; член технічної комісії Міжнародної федерації боротьби (United World Wrestling); керівник комплексної наукової групи національних збірних команд України з греко-римської, вільної, жіночої боротьби та дзюдо; науковий консультант Федерації рукопашного бою України; член національного наукового товариства фізіологів України та національного наукового товариства геронтологів і геріатрів України; член редакційних колегій наукових журналів: «Наука в Олімпійському спорті», «Теорія і методика фізичного виховання», «Спортивна медицина», «Педагогіка, психологія та медико-біологічні проблеми фізичного виховання і спорту», «Физическое воспитание студентов», «Baltic Journal of Health and Physical Activity», «Journal of Cardiology and Vascular Medicine», «Scholarena Journal of Cardiology», «Jacobs Journal of Physiotherapy and Exercise».
Захист дисертацій:
1992 р. – дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук з теми «Коррекцияпроцессасрочнойадаптациисердечно-сосудистойсистемыспортсменов в условиях напряженной мышечной деятельности»
2000 р. – дисертація на здобуття наукового ступеня доктора біологічних наук з теми «Вікові особливості функціональної організації основних видів діяльності людини»
Відзнаки, нагороди:
2008 р. – почесний працівник фізичної культури і спорту.
2010 р. – почесна відзнака Федерації рукопашного бою України.
2011 р. – Почесна грамота комісії Верховної Ради України з питань фізичної
культури і спорту.
2013 р. – подяка Національного олімпійського комітету України.
2015 р. – подяка федерації греко-римської боротьби.
2015 р. – почесний знак «За заслуги».
Наукові інтереси: спортивна психофізіологія і фізіологія; геронтологія; когнітивна психологія; біологічна кібернетика.
Електронна адреса: george.65@mail.ru
Телефон: +38 (044)289-73-27, дод. 31-09

Петренко Оксана Валеріївна
Викладач кафедри

Петренко
Освіта та професійний шлях:
У 2011 р. – закінчила факультет фізичної культури та спорту Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського, кваліфікація вчителя фізичної культури. У 2013 р. – закінчила факультет фізичної культури та спорту МНУ ім. В.О.Сухомлинського, кваліфікація викладач фізичного виховання. У 2016 р. – аспірантура МНУ ім. В.О.Сухомлинського, за спеціальністю «Клітинна біологія, цитологія, гістологія». У 2008 р. – тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ №5, м Миколаїв. У 2009 р. – тренер-викладач з легкої атлетики СДЮШОР №1, м. Миколаїв. У 2013 р. – викладач кафедри фізичного виховання МНУ ім. В.О.Сухомлинського. У 2014 р. – викладач кафедри медико-біологічних основ фізичного виховання МНУ ім. В.О.Сухомлинського.
Звання:
1977 р. – Майстер спортуУкраїниз акробатики.
2001 р. – Майстер спорту України з легкої атлетики.
Електрона адреса: chdu.sport@gmail.ru
Телефон: 76-55-95

Брильов Андрій Олегович
викладач кафедри

Освіта та професійний шлях:
У 2014 р. закінчив Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова. З 2016 р. магістрант ЧНУ ім. П.Могили зі спеціальності 017 «Спорт» здобуває кваліфікацію тренера-викладача з обраного виду спорту.
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
2013 р. – присуджено звання майстера спорту України з рукопашного бою; присуджено звання майстера спорту України міжнародного класу з рукопашного бою.
Електронна адреса: chdu.sport@gmail.com
Телефон: (0512) 76-55-95

Вако Ілля Ілліч
доцент (б.в.з) кафедри, кандидат наук з фізичного виховання і спорту

Освіта та професійний шлях:
З 1991 по 1995 рр. навчався в Університеті фізичного виховання і спорту, закінчив «з відзнакою», отримав спеціальність викладач фізичного виховання та спорту. З 1995 по 1996 рр. проходив службу у лавах ГУВВ МВС України у спортивній команді в\ч 3038 м.Львів та в\ч 3001 м.Київ. З 1997 р. старший інспектор (старший тренер) товариства «Динамо» з боротьби. У 1998 р. закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана (факультет правового регулювання економікою) магістр права. У теперішній час аспірант Національного університету фізичного виховання та спорту.
Захист дисертацій:
2016 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Удосконалення техніки рукопашного бою в процесі спеціальної фізичної підготовки майбутніх фахівців Служби безпеки України» в Національному університеті фізичного виховання і спорту України.
Звання, нагороди та особисті відзнаки:
1998 р. – присуджено звання майстра спорту України з самбо.
2001 р. – присуджено звання заслуженого тренера України з вільної боротьби.
2010 р. – відзнака ДФС України «За відзнаку в службі» І ступеня.
Електронна адреса: chdu.sport@gmail.com
Телефон: (0512) 75-55-95

Сокур Юлія Володимирівна
провідний фахівець

Сокур
Освіта та професійний шлях:
У 2008 р. – вступила на навчання до ЧДУ ім. П.Могили на факультет екології та збалансованого природокористування. У 2013 р. – закінчила ЧДУ ім. П.Могили і здобула кваліфікацію магістра екології та природокористування. З 02.2016 р. – приймається на посаду провідного фахівця відділу ліцензування, акредитації та контролю якості освіти ЧДУ ім. П.Могили. З 07.2016 р. – переведена на посаду провідного фахівця кафедри єдиноборств та силових видів спорту. З 09.2016 р. – працює провідним фахівцем кафедри спортивні дисципліни (за сумісництвом).
Електронна адреса: julisokur@gmail.com
Телефон: (0512) 75-55-95

 

Події та оголошення


жовтня
27
Проведення Фестивалю «Кіно проти корупції»

Міністерство освіти і науки України Чорноморський національний університет імені Петра Могили 54003, Україна м. Миколаїв вул. 68 Десантників, 10 Телефон: (0512) 50-03-33 Факс: (0512) 50-00-69 e-mail: rector@chmnu.edu.ua Прес-анонс В ЧНУ ім. Петра Могили в межах проведення Фестивалю «Кіно проти корупції» відбуватимуться  …