Кафедра спортивних дисциплін


Контактна інформація:

Кафедра розташована: 1-й (головний) корпус, кімн. 1-219
Телефон: (0512) 76-55-95

Викладацький склад

 

Викладач Науковий ступінь, вчене звання, посада Контакти
Радченко Юрій Анатолійович кандидат наук з фізичного виховання, доцент, завідувач Yuriy.Radchenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Вербицький Віталій Анатолійович кандидат історичних наук, доцент, доцент Vitalij.Verbyczkyj@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Мінц Микола Олександрович кандидат історичних наук, доцент, доцент Mykola.Mints@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Твєліна Аліса Олександрівна кандидат педагогічних наук, доцент б.в.з., доцент Alisa.Tvelina@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Профіль у Google Академії

Андрющенко Марина Іванівна старший викладач Maryna.Andryushchenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Конопляник Олег Васильович старший викладач Oleh.Konoplyanyk@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Кураса Геннадій Олександрович старший викладач Hennadiy.Kurasa@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Маєр Василь Якович старший викладач Vasyl.Mayer@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Сергієнко Василь Макарович старший викладач Yuriy.Serhiyenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Шуст Ольга Миколаївна старший викладач Olha.Shust@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Боднар Антон Ігорович викладач кафедри Anton.Bodnar@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Бойченко Ольга Василівна викладач кафедри Olha.Boychenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Головаченко Іван Вікторович викладач кафедри Ivan.Holovachenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Мещеряков Михайло Вікторович викладач кафедри Mykhailo.Meshcheriakov@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Тюветський Денис Олегович викладач кафедри Тел.: (0512) 76-55-64
Копиця Анастасія Сергіївна провідний фахівець Тел.: (0512) 76-55-64

 

Події та оголошення


Журнал «Простоекономіка»

Кому потрібно розумітись в економіці і фінансах? Якщо економіка оточує всіх людей і всі люди мають гроші, то в цих речах, основних їх моментах мають розумітись усі. Своїм журналом ми ламаємо стандарти подання професійної інформації. Ми знайомимо всіх з серйозними, …

квітня
19
Перегляд кінострічки “Віфлеєм”

Запрошуємо до перегляду кінострічки “Віфлеєм” з нагоди святкування 70-річчя держави Ізраїль 19 квітня на 10.30 в ауд. 11-210

квітня
25
Семінар з прикордонних студій професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду Астрід Феллнер

25 та 26 квітня на базі Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили пройде семінар з прикордонних студій під керівництвом професора, доктора, завідувача Департаменту американських студій Університету Саарланду (Німеччина) АСТРІД ФЕЛЛНЕР у рамках міжнародної програми Erasmus+. Seminar Program: Doing Cultural Border …