Кафедра спортивних дисциплін


Контактна інформація:

Кафедра розташована: 1-й (головний) корпус, кімн. 1-219
Телефон: (0512) 76-55-95

Викладацький склад

 

Викладач Науковий ступінь, вчене звання, посада Контакти
Радченко Юрій Анатолійович кандидат наук з фізичного виховання, доцент, завідувач Yuriy.Radchenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Вербицький Віталій Анатолійович кандидат історичних наук, доцент, доцент Vitalij.Verbyczkyj@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Мінц Микола Олександрович кандидат історичних наук, доцент, доцент Mykola.Mints@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Твєліна Аліса Олександрівна кандидат педагогічних наук, доцент б.в.з., доцент Alisa.Tvelina@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Профіль у Google Академії

Андрющенко Марина Іванівна старший викладач Maryna.Andryushchenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Конопляник Олег Васильович старший викладач Oleh.Konoplyanyk@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Кураса Геннадій Олександрович старший викладач Hennadiy.Kurasa@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Маєр Василь Якович старший викладач Vasyl.Mayer@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Сергієнко Василь Макарович старший викладач Yuriy.Serhiyenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Шуст Ольга Миколаївна старший викладач Olha.Shust@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Боднар Антон Ігорович викладач кафедри Anton.Bodnar@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Бойченко Ольга Василівна викладач кафедри Olha.Boychenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Головаченко Іван Вікторович викладач кафедри Ivan.Holovachenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Мещеряков Михайло Вікторович викладач кафедри Mykhailo.Meshcheriakov@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Тюветський Денис Олегович викладач кафедри Тел.: (0512) 76-55-64
Копиця Анастасія Сергіївна провідний фахівець Тел.: (0512) 76-55-64

 

Події та оголошення


жовтня
23

  Шановні колеги! У рамках підтримки Руху відкритого доступу наукова бібліотека ЧНУ ім. Петра Могили пропонує Вам серію вебінарів від фахівців Scopus  та Web of Science, що відбудуться 23-25 жовтня 2018  Міжнародний Тиждень Відкритого Доступу, присвячений Руху Відкритого Доступу до …

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на другий семестр 2018-2019 навчального року в Університеті Кадісу, Іспанія

Студенти програми Erasmus + КА107 отримують стипендію для проходження навчання. Стипендія не покриває всі витрати студента, а являє собою лише економічну допомогу для оплати можливих витрат, пов’язаних з перебуванням за кордоном. Усі студенти, які бажають взяти участь у програмі мобільності, повинні принести до міжнародного …

жовтня
19
Конкурс для викладачів на проходження стажування за програмою Erasmus+

Шановні викладачі! Оголошено конкурс для викладачів на проходження стажування за програмою Erasmus+ протягом двох тижнів в університеті Ка’Фоскарі, Венеція. Викладач отримає повний грант у розмірі 140 євро на день + сумарне відшкодування витрат на проїзд до 360 євро. Дедлайн подачі …