Кафедра спортивних дисциплін


Контактна інформація:

Кафедра розташована: 1-й (головний) корпус, кімн. 1-219
Телефон: (0512) 76-55-95

Викладацький склад

 

Викладач Науковий ступінь, вчене звання, посада Контакти
Радченко Юрій Анатолійович кандидат наук з фізичного виховання, доцент, завідувач Yuriy.Radchenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Вербицький Віталій Анатолійович кандидат історичних наук, доцент, доцент Vitalij.Verbyczkyj@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Мінц Микола Олександрович кандидат історичних наук, доцент, доцент Mykola.Mints@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Твєліна Аліса Олександрівна кандидат педагогічних наук, доцент б.в.з., доцент Alisa.Tvelina@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Профіль у Google Академії

Андрющенко Марина Іванівна старший викладач Maryna.Andryushchenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Конопляник Олег Васильович старший викладач Oleh.Konoplyanyk@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Кураса Геннадій Олександрович старший викладач Hennadiy.Kurasa@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Маєр Василь Якович старший викладач Vasyl.Mayer@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Сергієнко Василь Макарович старший викладач Yuriy.Serhiyenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Шуст Ольга Миколаївна старший викладач Olha.Shust@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Боднар Антон Ігорович викладач кафедри Anton.Bodnar@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Бойченко Ольга Василівна викладач кафедри Olha.Boychenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Головаченко Іван Вікторович викладач кафедри Ivan.Holovachenko@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Мещеряков Михайло Вікторович викладач кафедри Mykhailo.Meshcheriakov@chmnu.edu.ua

Тел.: (0512) 76-55-64

Google Scholar

Тюветський Денис Олегович викладач кафедри Тел.: (0512) 76-55-64
Копиця Анастасія Сергіївна провідний фахівець Тел.: (0512) 76-55-64

 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …

травня
28
Нова серія вебінарів Web of Science російською мовою!

Шановні колеги та усі охочі! Clarivate Analytics запрошує вас з 28 по 31 травня 2018 року взяти участь у черговій серії вебінарів про можливості платформи Web of Science російською мовою! Долучайтеся до спільноти вчених, які мають доступ до провідних міжнародних видань …