Кафедра місцевого самоврядування та регіонального розвитку

ФОТО 1

У 2017 р. відповідно до рішення Вченої Ради ЧНУ ім. Петра Могили (Протокол № 2 від 05.10.2017 р.) і Наказу № 2-ВР від 6 жовтня 2017 р. кафедру «Менеджменту та адміністрування» перейменовано на кафедру «Місцевого самоврядування та регіонального розвитку».

У квітні 2018 року завідувачем кафедри призначено кандидата наук з державного управління, доцента Штирьова Олександра Миколайовича.

Кадровий склад кафедри місцевого самоврядування та регіонального розвитку складає 5 осіб, з яких 1 доктор наук з державного управління, професор (В. М. Ємельянов); 1 кандидат наук з державного управління, доцент (О. М. Штирьов), 1 кандидат політичних наук, доцент (Г. Л. Бондар); 1 доцент без вченого звання (С. М. Верба); 1 викладач (Н. О. Євтушенко); 1 провідний фахівець (А. М. Гаркуша).

Щорічно члени кафедри приймають участь у написанні монографій, підручників і навчальних посібників, також друкують свої наукові доробки як у вітчизняних так і зарубіжних виданнях, що включено до міжнародних науковометричних баз даних SCOPUS та Web of science, так і у вітчизняних фахових збірниках, які включено до переліку видань категорії Б, у яких можуть публікуватися результати дисертаційних робіт на здобуття наукових ступенів кандидата наук (PhD) та доктора наук.

Представники кафедри беруть активну участь у науково-дослідницькій діяльності та громадській роботі. О. М. Штирьов є науковим редактором двох фахових видань категорії Б: «Публічне управління та регіональний розвиток» та «Інвестиції: практика та досвід». Очолює Інформаційний центру ЄС в м. Миколаєві, який діє на базі ЧНУ ім. Петра Могили. Позитивні здобутки в навчально-виховній роботі та науково-дослідній діяльності надають змогу професорсько-викладацькому складу кафедри здійснити цілий ряд оригінальних публікацій, проведення круглих столів, науково-практичних і методичних конференцій, форумів, дискусій, тренінгів тощо.

Доктор наук з державного управління, професор В. М. Ємельянов є членом комісії з конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку при облдержадміністрації, член дорадчого комітету шведсько-українського проекту «Місцеве самоврядування  та верховенство права в Україні», член Колегії Департаменту економічного розвитку та регіональної політики Миколаївської облдержадміністрації.

В. М. Ємельянов є головою спеціалізованої вченої ради Д 38.053.03 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 – механізми державного управління та науково-методичної ради Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування.

Головний редактор наукових фахових видань категорії Б: «Інвестиції: практика та досвід» та «Публічне управління та регіональний розвиток», включеного до понад 20 науковометричних як вітчизняних так і міжнародних баз даних DOAJ, ERIHPLUS, GOOGLE SCHOLAR, Index Copernicus та інші.

Контактна інформація:

корпус 10П, ауд. 10П-304,

(0512) 76-91-95

ПРОФЕСОРСЬКО-ВИКЛАДАЦЬКИЙ СКЛАД

Викладач Науковий ступінь, вчене звання Посада Контакти
Штирьов Олександр Миколайович кандидат наук з державного управління, доцент завідувач, доцент bratislava@ukr.net
(0512) 76-71-90
 Google Scholar
Ємельянов Володимир Михайлович доктор наук з державного управління, професор директор Навчально-наукового інституту публічного управління та адміністрування d_idu@ukr.net
(0512) 76-71-88
 Google Scholar
Бондар Ганна Леонідівна кандидат політичних наук, доцент доцент gannabondar.ua@gmail.com