Ідеологія ЗНО або посилення ролі математичної освіти

3 червня 2016 року під головуванням Першого заступника Голови Комітету з питань науки і освіти Олександра Співаковського відбувся круглий стіл на тему: «Ідеологія вступу до вищих навчальних закладів України».

Як зазначив Олександр Співаковський на власній сторінці у Facebook, ідея проведення такого столу виникла після спілкування в соціальних мережах із науково-педагогічними та науковими працівниками низки вишів та наукових установ, які наводили конкретні приклади прогалин як у формуванні держзамовлення, умовах прийому та правил вступу до ВНЗ, системи ЗНО, так і освітньої політики у вищій школі загалом. Саме тому було прийняте рішення зібрати усі зацікавлені сторони, вислухати їхні думки та пропозиції, і за результатами проведення обговорення вийти на конкретні рекомендації, які в інструментарний спосіб вирішать порушені питання. Крім того, серед причин проведення даного заходу слід виділити погані результати цьогорічного ЗНО з математики.

Від нашого університету участь у круглому столі брала доцент кафедри прикладної та вищої математики Алла Воробйова, яка представляла позицію Чорноморського державного університету стосовно необхідності підвищення якості математичної освіти та запропонувала запровадити державну підсумкову атестацію з математики у формі зовнішнього незалежного оцінювання як обов’язкову. Слід наголосити на тому, що наші пропозиції були підтримані рештою учасників круглого столу.

За результатами роботи круглого столу було підготовлено проект рекомендацій, які будуть направлені для врахування в роботі центральним органам виконавчої влади.

Ознайомитися із Рекомендаціями круглого столу можна на сайті Комітету з питань науки і освіти:

13319970_n

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.