ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ДОНБАСУ І КРИМУ (ФОНД «ВІДКРИТА ПОЛІТИКА») - ЧНУ iм. Петра Могили

ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ДОНБАСУ І КРИМУ (ФОНД «ВІДКРИТА ПОЛІТИКА»)

В умовах військового конфлікту забезпечення українською освітою дітей з тимчасово окупованих територій і територій, непідконтрольних українській владі в зоні проведення АТО, є важливою складовою освітньої політики України. ЧНУ імені Петра Могили співпрацює з Фондом «Відкрита політика»  з метою поширення інформації щодо можливості здобути українську освіту та отримати документ про освіту державного зразка.

Шановні школярі, абітурієнти та студенти з Донбасу та Криму!

Отримати консультативну допомогу  Фонду «Відкрита політика», який діє за підтримки Міністерства освіти і науки України,  Ви можете за телефонами:

+38 (068) 951-25-13

+38 (050) 550-54-11

(Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: Dostupna Osvita)

(у робочі дні з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00)

Окрім того, необхідну інформацію Ви можете отримати, відвідавши інтернет-платформу «Доступна освіта», які містить відео уроки для підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і літератури та історії України, покрокові інструкції щодо можливості дистанційного здобуття середньої освіти тощо.

Контактна інформація Фонду «Відкрита політика»:

Адреса: 01034 м. Київ, Україна, вул. Прорізна, 23б

Телефони: +38 (044) 279-00-96, +38 (068) 024-51-69

Email: openpolicy.org.ua@gmail.com

Skype: Open Policy Fundation

Режим роботи: пн.-пт. з 09:00 до 18:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва)

квітня
Наукова конференція “Слов’янські студії”

21–22 квітня 2017 року на базі кафедри української філології, теорії та історії літератури Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбудеться ІІ Міжнародна наукова конференція «Слов’янські студії», присвячена 150-річчю заснування Південнослов’янського пансіону Тодора Мінкова.

червня
Ольвійський форум-2017!

Організатори конференції мають за честь запросити Вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Ольвійський форум-2017: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі», яка відбудеться 8-11 червня 2017 р. (м. Миколаїв, с.м.т. Коблеве, Україна).

квітня
Кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”

О 15.30 у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться кінопоказ стрічки “Жінки Майдану”. Документальний фільм “Жінки Майдану” присвячено ролі жінок у творенні Революції Гідності, майбутніх подій в Україні.