ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ДОНБАСУ І КРИМУ (ФОНД «ВІДКРИТА ПОЛІТИКА») - ЧНУ iм. Петра Могили

ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ ТА СТУДЕНТІВ ДОНБАСУ І КРИМУ (ФОНД «ВІДКРИТА ПОЛІТИКА»)

В умовах військового конфлікту забезпечення українською освітою дітей з тимчасово окупованих територій і територій, непідконтрольних українській владі в зоні проведення АТО, є важливою складовою освітньої політики України. ЧНУ імені Петра Могили співпрацює з Фондом «Відкрита політика»  з метою поширення інформації щодо можливості здобути українську освіту та отримати документ про освіту державного зразка.

Шановні школярі, абітурієнти та студенти з Донбасу та Криму!

Отримати консультативну допомогу  Фонду «Відкрита політика», який діє за підтримки Міністерства освіти і науки України,  Ви можете за телефонами:

+38 (068) 951-25-13

+38 (050) 550-54-11

(Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: Dostupna Osvita)

(у робочі дні з 9.00 до 13.00 та з 14.00 до 18.00)

Окрім того, необхідну інформацію Ви можете отримати, відвідавши інтернет-платформу «Доступна освіта», які містить відео уроки для підготовки до ДПА, ЗНО з української мови і літератури та історії України, покрокові інструкції щодо можливості дистанційного здобуття середньої освіти тощо.

Контактна інформація Фонду «Відкрита політика»:

Адреса: 01034 м. Київ, Україна, вул. Прорізна, 23б

Телефони: +38 (044) 279-00-96, +38 (068) 024-51-69

Email: openpolicy.org.ua@gmail.com

Skype: Open Policy Fundation

Режим роботи: пн.-пт. з 09:00 до 18:00 (з 13:00 до 14:00 – обідня перерва)

Чемпіонат по міні-футболу в ЧНУ!

У ЧНУ імені Петра Могили проходить весняний чемпіонат по міні-футболу, організований кафедрою спортивних дисциплін факультету фізичного виховання та спорту. Наразі, завершуються матчі в підгрупах. Попереду очікуються півфінал та фінал змагань, які буду проходити на Центральному міському стадіоні 28 березня з …

Business opportunities

Фінал ділової гри  «Business opportunities» відбудеться за участю команд факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, які презентуватимуть свої  розроблені проекти. Захід відбудеться  в приміщенні читальної зали ЧНУ імені Петра Могили (вул. Акима, 2, головний корпус) о 10:00-14:00