Димова Антоніна Миколаївна


Старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання ЧНУ імені Петра Могили

 

Освіта та професійний шлях

В 1982 р. закінчила Миколаївський державний педагогічний інститут  імені В.Г.Бєлінського, за фахом «вчитель фізичної культури».

З 1999 р. – старший викладач кафедри фізичного виховання і спорту.

З 2007 р. очолювала кафедру фізичного виховання, а з 2016 р. завідувала кафедрою веслування ЧНУ імені Петра Могили.

З 2019 р. – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання.

Проводить заняття на водно-спортивному комплексі ЧНУ імені Петра Могили, бере активну участь у розвитку студентського спорту, керує спортивною секцією з академічного веслування. Студенти університету приймають активну участь у змаганнях всіх рівнів: обласних, всеукраїнських, міжнародних.

Депутат міської ради VІ скликання, член Асоціації Олімпійців України, федерації академічного веслування.

 

Звання, нагороди та особисті відзнаки

Майстер спорту СРСР міжнародного класу з академічного веслування.

1980 р. – срібний призер XXII Олімпійських ігор, багаторазова Чемпіонка СРСР та України з академічного веслування. Тренер І категорії з академічного веслування.

За високі спортивні досягнення, сумлінну працю, вагомий внесок в розвиток і популяризацію фізичного виховання і спорту, нагороджена медаллю «За трудову відзнаку», Грамотою Кабінету Міністрів України, медаллю «20-річчя незалежності України».

 

Коло наукових інтересів: інноваційне забезпечення та удосконалення підготовки спортсменів з академічного веслування.

 

Контакти:
Профіль у Google Академії
Телефон: (0512) 76-50-78 (Водно-спортивний комплекс ЧНУ імені Петра Могили)

Електронна адреса: antonina.dymova@chmnu.edu.ua

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …