Державний сертифікаційний іспит з польської мови

Рішенням Міністерства науки та вищої освіти Польщі Nº5/DWM/2017 від 10 лютого 2017 року Чорноморський національний університет ім. Петра Могили в Миколаєві – другим в Україні та 18-им у цілому світі – отримав право організувати державні сертифікаційні іспити з польської мови на усіх рівнях (А1-С2).

Подробиці проведення та вимоги до іспиту
За детальнішою інформацією звертайтесь до викладача польської мови :
Цибульської Олександри.
Контакти:
тел.: +380667717099
E-mail: olacybulska87@gmail.com
або особисто:
Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили, вул. Акіма 2, Миколаїв,
ауд. 11-306

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77