Державний сертифікаційний іспит з польської мови

Рішенням Міністерства науки та вищої освіти Польщі Nº5/DWM/2017 від 10 лютого 2017 року Чорноморський національний університет ім. Петра Могили в Миколаєві – другим в Україні та 18-им у цілому світі – отримав право організувати державні сертифікаційні іспити з польської мови на усіх рівнях (А1-С2).

Подробиці проведення та вимоги до іспиту
За детальнішою інформацією звертайтесь до викладача польської мови :
Цибульської Олександри.
Контакти:
тел.: +380667717099
E-mail: olacybulska87@gmail.com
або особисто:
Інститут філології ЧНУ ім. Петра Могили, вул. Акіма 2, Миколаїв,
ауд. 11-306

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили