День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день похилого віку та День ветерана. За традицією, культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує святковий концерт, на який запрошують працівників університету та Суднобудівного заводу ім. 61 комунара.
Привітати своїх ветеранів праці завітав генеральний директор заводу Федір Петров. Федір Павлович запевнив, що докладає усіх зусиль для збереження заводу, та побажав усім міцного здоров’я і довголіття.
Слово взяв і перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов. Він звернувся до пенсіонерів зі словами вдячності за їхню працю, а також зауважив, що свято названо неправильно. Люди поважного віку – саме так варто називати тих, хто все своє життя віддав чесній праці.
Власне концертну програму традиційно розпочав народний фольклорний ансамбль «Вербиченька», який порадував гостей свята українськими піснями. Далі продовжили студенти – співами і танцями вони також привітали усіх присутніх.

????????????????????????????????????

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77