День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день похилого віку та День ветерана. За традицією, культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує святковий концерт, на який запрошують працівників університету та Суднобудівного заводу ім. 61 комунара.
Привітати своїх ветеранів праці завітав генеральний директор заводу Федір Петров. Федір Павлович запевнив, що докладає усіх зусиль для збереження заводу, та побажав усім міцного здоров’я і довголіття.
Слово взяв і перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов. Він звернувся до пенсіонерів зі словами вдячності за їхню працю, а також зауважив, що свято названо неправильно. Люди поважного віку – саме так варто називати тих, хто все своє життя віддав чесній праці.
Власне концертну програму традиційно розпочав народний фольклорний ансамбль «Вербиченька», який порадував гостей свята українськими піснями. Далі продовжили студенти – співами і танцями вони також привітали усіх присутніх.

????????????????????????????????????

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.