День людей похилого віку та День ветерана - ЧНУ iм. Петра Могили

День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день похилого віку та День ветерана. За традицією, культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує святковий концерт, на який запрошують працівників університету та Суднобудівного заводу ім. 61 комунара.
Привітати своїх ветеранів праці завітав генеральний директор заводу Федір Петров. Федір Павлович запевнив, що докладає усіх зусиль для збереження заводу, та побажав усім міцного здоров’я і довголіття.
Слово взяв і перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов. Він звернувся до пенсіонерів зі словами вдячності за їхню працю, а також зауважив, що свято названо неправильно. Люди поважного віку – саме так варто називати тих, хто все своє життя віддав чесній праці.
Власне концертну програму традиційно розпочав народний фольклорний ансамбль «Вербиченька», який порадував гостей свята українськими піснями. Далі продовжили студенти – співами і танцями вони також привітали усіх присутніх.

????????????????????????????????????

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.