День людей похилого віку та День ветерана - ЧНУ iм. Петра Могили

День людей похилого віку та День ветерана

1 жовтня в Україні відзначають Міжнародний день похилого віку та День ветерана. За традицією, культурно-мистецький центр ЧНУ ім. Петра Могили влаштовує святковий концерт, на який запрошують працівників університету та Суднобудівного заводу ім. 61 комунара.
Привітати своїх ветеранів праці завітав генеральний директор заводу Федір Петров. Федір Павлович запевнив, що докладає усіх зусиль для збереження заводу, та побажав усім міцного здоров’я і довголіття.
Слово взяв і перший проректор ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Трунов. Він звернувся до пенсіонерів зі словами вдячності за їхню працю, а також зауважив, що свято названо неправильно. Люди поважного віку – саме так варто називати тих, хто все своє життя віддав чесній праці.
Власне концертну програму традиційно розпочав народний фольклорний ансамбль «Вербиченька», який порадував гостей свята українськими піснями. Далі продовжили студенти – співами і танцями вони також привітали усіх присутніх.

????????????????????????????????????