Дебати між дипломатами та студентами ЧДУ ім. Петра Могили

У рамках заходів з нагоди святкування Дня Європи в Миколаєві  у стінах Чорноморського державного університету ім. Петра Могили відбулися дебати між представниками дипломатичного корпусу та студентами. Захід організувало управління у справах сім’ї, дітей та молоді Миколаївської міської ради.

Поспілкуватися зі студентами завітали мер Миколаєва Олександр Сєнкевич, консул Генерального консульства Румунії в Одесі Деніса Габор, Почесний консул Словацької Республіки в Одесі Михайло Музалєв та заступник голови миколаївської обласної ради Михайло Соколов.

Почесних гостей зустрів ректор ЧДУ ім. Петра Могили Леонід Клименко. Леонід Павлович розповів дипломатам про університет, історію його створення та сучасний стан розвитку. Найбільше консулів вразило те, що за такий короткий термін, 20 років, університет став одним із кращих на півдні України та посів 42 місце в рейтингу вищих навчальних закладів «Топ-200 Україна».

Після екскурсії університетом делегація зустрілася зі студентами. Кожен охочий мав змогу поставити питання ректорові, меру чи представникам консульств. Переважну більшість студентів цікавила, насамперед, можливість навчання, стажування та проходження практики закордоном. Консули посольств запевнили, що зі свого боку зроблять усе можливе для отримання студентами навчальних віз. Також багато питань молодь поставила меру міста. Олександр Федорович навіть пообіцяв провести окрему прес-конференцію зі студентами, щоб відповісти на усі їхні питання.

Після завершення дебатів зі студентами дипломати разом із представниками влади посадили дерева у парку Ради Європи та вирушили на парад країн Європи.

????????????????????????????????????

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.