ЧНУ ім. Петра Могили вітає абітурієнтів

У перший день прийому документів біля приміщення приймальної комісії вишикувалася черга з охочих навчатися саме в нашому університеті.

Для вступу на перший курс цього року абітурієнтам потрібно обов’язково подати електронну заяву на участь у конкурсному відборі. В університеті заповнити таку заяву допомагають тим, хто не може або не має можливості це зробити самостійно. На другий, третій та п’ятий курси документи здають у паперовому варіанті.

Також в університеті діє консультаційний пункт. Ті, хто досі не визначився або не знає, що та чи інша спеціальність передбачає, можуть звернутися за допомогою до фахівців.

Результати конкурсу за всіма спеціальностями та рівнями навчання буде оприлюднено 1 серпня.

Шановні абітурієнти, обирайте свій фах обдумано та виважено. Від цього залежить усе ваше життя! ЧНУ ім. Петра Могили бажає вам успіхів та вступу на бажану спеціальність!

7whnrQ19D2U AKIH2d79pLk c39UY9CMLfg eIiKJ6YK8tA hJ-7beHPXxM jUBaPuDGQsc UCChl0AMuNI

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.