ЧНУ ім. Петра Могили вітає абітурієнтів

У перший день прийому документів біля приміщення приймальної комісії вишикувалася черга з охочих навчатися саме в нашому університеті.

Для вступу на перший курс цього року абітурієнтам потрібно обов’язково подати електронну заяву на участь у конкурсному відборі. В університеті заповнити таку заяву допомагають тим, хто не може або не має можливості це зробити самостійно. На другий, третій та п’ятий курси документи здають у паперовому варіанті.

Також в університеті діє консультаційний пункт. Ті, хто досі не визначився або не знає, що та чи інша спеціальність передбачає, можуть звернутися за допомогою до фахівців.

Результати конкурсу за всіма спеціальностями та рівнями навчання буде оприлюднено 1 серпня.

Шановні абітурієнти, обирайте свій фах обдумано та виважено. Від цього залежить усе ваше життя! ЧНУ ім. Петра Могили бажає вам успіхів та вступу на бажану спеціальність!

7whnrQ19D2U AKIH2d79pLk c39UY9CMLfg eIiKJ6YK8tA hJ-7beHPXxM jUBaPuDGQsc UCChl0AMuNI

Вебінари Web of Science

Шановні колеги! Інформуємо про вебінари, що заплановані на 25-27 березня 2019 і ми чекаємо Вас на заходах!

Вакцинація проти кору

ВАКЦИНАЦІЯ ПРОТИ КОРУ

Відбудеться відкрита лекція від Данила Сиротинського

21 березня о 15.30 Данило Сиротинський, співзасновник, техлід в компанії Dragon`s Games проведе відкриту лекцію про GameDev. На заходу будуть обговорюватися такі питання: