ЧНУ ім. Петра Могили вітає абітурієнтів - ЧНУ iм. Петра Могили

ЧНУ ім. Петра Могили вітає абітурієнтів

У перший день прийому документів біля приміщення приймальної комісії вишикувалася черга з охочих навчатися саме в нашому університеті.

Для вступу на перший курс цього року абітурієнтам потрібно обов’язково подати електронну заяву на участь у конкурсному відборі. В університеті заповнити таку заяву допомагають тим, хто не може або не має можливості це зробити самостійно. На другий, третій та п’ятий курси документи здають у паперовому варіанті.

Також в університеті діє консультаційний пункт. Ті, хто досі не визначився або не знає, що та чи інша спеціальність передбачає, можуть звернутися за допомогою до фахівців.

Результати конкурсу за всіма спеціальностями та рівнями навчання буде оприлюднено 1 серпня.

Шановні абітурієнти, обирайте свій фах обдумано та виважено. Від цього залежить усе ваше життя! ЧНУ ім. Петра Могили бажає вам успіхів та вступу на бажану спеціальність!

7whnrQ19D2U AKIH2d79pLk c39UY9CMLfg eIiKJ6YK8tA hJ-7beHPXxM jUBaPuDGQsc UCChl0AMuNI

Травня
Психологічний Тест

26 травня буде проводитись психологічний тест для вступу на навчання до ХПУПС ім. Івана Кожедуба.

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.