ЧНУ ім. Петра Могили вітає абітурієнтів

У перший день прийому документів біля приміщення приймальної комісії вишикувалася черга з охочих навчатися саме в нашому університеті.

Для вступу на перший курс цього року абітурієнтам потрібно обов’язково подати електронну заяву на участь у конкурсному відборі. В університеті заповнити таку заяву допомагають тим, хто не може або не має можливості це зробити самостійно. На другий, третій та п’ятий курси документи здають у паперовому варіанті.

Також в університеті діє консультаційний пункт. Ті, хто досі не визначився або не знає, що та чи інша спеціальність передбачає, можуть звернутися за допомогою до фахівців.

Результати конкурсу за всіма спеціальностями та рівнями навчання буде оприлюднено 1 серпня.

Шановні абітурієнти, обирайте свій фах обдумано та виважено. Від цього залежить усе ваше життя! ЧНУ ім. Петра Могили бажає вам успіхів та вступу на бажану спеціальність!

7whnrQ19D2U AKIH2d79pLk c39UY9CMLfg eIiKJ6YK8tA hJ-7beHPXxM jUBaPuDGQsc UCChl0AMuNI

листопада
Семінар на тему “Цифровий ідентифікатор об’єкта DOI (The Digital Object Identifier). Агентство CrossRef”

Шановні колеги! Редактори та редколегії  наявних та майбутніх журналів! Запрошуємо Вас на семінар, якій відбудеться 15-го листопада 2018 р.

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.