ЧНУ ім. Петра Могили вітає абітурієнтів - ЧНУ iм. Петра Могили

ЧНУ ім. Петра Могили вітає абітурієнтів

У перший день прийому документів біля приміщення приймальної комісії вишикувалася черга з охочих навчатися саме в нашому університеті.

Для вступу на перший курс цього року абітурієнтам потрібно обов’язково подати електронну заяву на участь у конкурсному відборі. В університеті заповнити таку заяву допомагають тим, хто не може або не має можливості це зробити самостійно. На другий, третій та п’ятий курси документи здають у паперовому варіанті.

Також в університеті діє консультаційний пункт. Ті, хто досі не визначився або не знає, що та чи інша спеціальність передбачає, можуть звернутися за допомогою до фахівців.

Результати конкурсу за всіма спеціальностями та рівнями навчання буде оприлюднено 1 серпня.

Шановні абітурієнти, обирайте свій фах обдумано та виважено. Від цього залежить усе ваше життя! ЧНУ ім. Петра Могили бажає вам успіхів та вступу на бажану спеціальність!

7whnrQ19D2U AKIH2d79pLk c39UY9CMLfg eIiKJ6YK8tA hJ-7beHPXxM jUBaPuDGQsc UCChl0AMuNI

січня
До уваги студентів та працівників ЧНУ імені Петра Могили!

Починаючи з 23 січня 2017 року в межах робочого часу, прийнято наступний розклад дзвінків занять

січня
День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили

Ізраїльський культурний центр при Посольстві Держави Ізраїль в Україні запрошує 23 січня на День Ізраїлю в ЧНУ ім. Петра Могили.