ЧДУ ім. Петра Могили отримав статус Національного. - ЧНУ iм. Петра Могили

ЧДУ ім. Петра Могили отримав статус Національного.

Чорноморський державний університет імені Петра Могили отримав статус Національного. Із цієї подією колектив університету і його студентів привітав Президент України Петро Порошенко під час свого візиту на Миколаївщину.

Указ про надання статусу Національного кращому університету області був підписаний тільки вчора. А сьогодні Президент особисто повідомив про це. Петро Порошенко підкреслив, що надзвичайно цінує активну громадянську позицію, високий професіоналізм, наукову діяльність, прагнення до розвитку, волонтерську роботу Чорноморського університету. Наголосив на тому, що високий статус – не подарунок, а визнання високого рівня навчального закладу.

Ректор миколаївської «могиляки» подякував Президенту за високу оцінку діяльності університету. Подарував на згадку про визначну подію скульптурне зображення Петра Могили. Петро Порошенко зазначив, що відтепер у його робочому кабінеті стоятиме фігура славетного просвітянина і громадського діяча, справжнього патріота і воїна, що являє собою символ України.

Слава Україні! Героям слава! – пролунало в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Працівники навчального закладу і його студенти продовжуватимуть кращі традиції свого університету, який має не таку довгу, але надзвичайно яскраву історію. Студенти не утрималися і зробили селфі з Президентом! Петро Олексійович не відмовив – він прихильно ставиться до сучасної активної молоді. Віват, університете!!

наказ про національний

????????????????????????????????????

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.