ЧДУ ім. Петра Могили отримав статус Національного.

Чорноморський державний університет імені Петра Могили отримав статус Національного. Із цієї подією колектив університету і його студентів привітав Президент України Петро Порошенко під час свого візиту на Миколаївщину.

Указ про надання статусу Національного кращому університету області був підписаний тільки вчора. А сьогодні Президент особисто повідомив про це. Петро Порошенко підкреслив, що надзвичайно цінує активну громадянську позицію, високий професіоналізм, наукову діяльність, прагнення до розвитку, волонтерську роботу Чорноморського університету. Наголосив на тому, що високий статус – не подарунок, а визнання високого рівня навчального закладу.

Ректор миколаївської «могиляки» подякував Президенту за високу оцінку діяльності університету. Подарував на згадку про визначну подію скульптурне зображення Петра Могили. Петро Порошенко зазначив, що відтепер у його робочому кабінеті стоятиме фігура славетного просвітянина і громадського діяча, справжнього патріота і воїна, що являє собою символ України.

Слава Україні! Героям слава! – пролунало в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Працівники навчального закладу і його студенти продовжуватимуть кращі традиції свого університету, який має не таку довгу, але надзвичайно яскраву історію. Студенти не утрималися і зробили селфі з Президентом! Петро Олексійович не відмовив – він прихильно ставиться до сучасної активної молоді. Віват, університете!!

наказ про національний

????????????????????????????????????

листопада
Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109. Програма тренінгу: – потреби студентів та ефективні методи комунікації; – методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та …

листопада
Презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр. Дослідження. Документи. Реєстр фондів: реконструкція»

14 листопада о 14.30 у приміщені Вченої ради університету відбудеться презентація книги «Чорноморський центральний військово-морський архів 1794-1934 рр.

листопада
Всесвітній день науки: Могилянські читання – 2018 та міжнародна організація «Лікарі без кордонів»

До Всесвітнього дня науки в ім’я миру та розвитку та Могилянських читань – 2018 ректоратом та медичним інститутом спільно з Миколаївським офісом міжнародної організації «Лікарі без кордонів» підготовлені заходи, на які запрошуються усі студенти та співробітники