ЧДУ ім. Петра Могили отримав статус Національного.

Чорноморський державний університет імені Петра Могили отримав статус Національного. Із цієї подією колектив університету і його студентів привітав Президент України Петро Порошенко під час свого візиту на Миколаївщину.

Указ про надання статусу Національного кращому університету області був підписаний тільки вчора. А сьогодні Президент особисто повідомив про це. Петро Порошенко підкреслив, що надзвичайно цінує активну громадянську позицію, високий професіоналізм, наукову діяльність, прагнення до розвитку, волонтерську роботу Чорноморського університету. Наголосив на тому, що високий статус – не подарунок, а визнання високого рівня навчального закладу.

Ректор миколаївської «могиляки» подякував Президенту за високу оцінку діяльності університету. Подарував на згадку про визначну подію скульптурне зображення Петра Могили. Петро Порошенко зазначив, що відтепер у його робочому кабінеті стоятиме фігура славетного просвітянина і громадського діяча, справжнього патріота і воїна, що являє собою символ України.

Слава Україні! Героям слава! – пролунало в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Працівники навчального закладу і його студенти продовжуватимуть кращі традиції свого університету, який має не таку довгу, але надзвичайно яскраву історію. Студенти не утрималися і зробили селфі з Президентом! Петро Олексійович не відмовив – він прихильно ставиться до сучасної активної молоді. Віват, університете!!

наказ про національний

????????????????????????????????????

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.