ЧДУ ім. Петра Могили отримав статус Національного.

Чорноморський державний університет імені Петра Могили отримав статус Національного. Із цієї подією колектив університету і його студентів привітав Президент України Петро Порошенко під час свого візиту на Миколаївщину.

Указ про надання статусу Національного кращому університету області був підписаний тільки вчора. А сьогодні Президент особисто повідомив про це. Петро Порошенко підкреслив, що надзвичайно цінує активну громадянську позицію, високий професіоналізм, наукову діяльність, прагнення до розвитку, волонтерську роботу Чорноморського університету. Наголосив на тому, що високий статус – не подарунок, а визнання високого рівня навчального закладу.

Ректор миколаївської «могиляки» подякував Президенту за високу оцінку діяльності університету. Подарував на згадку про визначну подію скульптурне зображення Петра Могили. Петро Порошенко зазначив, що відтепер у його робочому кабінеті стоятиме фігура славетного просвітянина і громадського діяча, справжнього патріота і воїна, що являє собою символ України.

Слава Україні! Героям слава! – пролунало в читальній залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Працівники навчального закладу і його студенти продовжуватимуть кращі традиції свого університету, який має не таку довгу, але надзвичайно яскраву історію. Студенти не утрималися і зробили селфі з Президентом! Петро Олексійович не відмовив – він прихильно ставиться до сучасної активної молоді. Віват, університете!!

наказ про національний

????????????????????????????????????

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.