Раїса Іванівна Бужикова


в.о. доцента кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови
Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили
кандидат педагогічних наук

Освіта і професійний шлях

У 1981 р. закінчила факультет іноземних мов Ізмаїльського педагогічного інституту. Працювала вчителем англійської мови, викладачем кафедри філології інституту розвитку людини ВМУРоЛ «Україна».

З 2006-2010: здобувач Інституту вищої освіти АПН України, магістрант.

З вересня 2010 р. працює на посаді доцента кафедри філології ВМУРоЛ «Україна», а з вересня 2014 р. працює на посаді викладача кафедри ТПП з англійської мови ЧНУ імені Петра Могили.

 

Захист дисертаціі

2010 р. – захист кандидатської дисертації на тему «Педагогічні технології професійно орієнтованого навчання студентів економічних коледжів» в Інституті вищої освіти АПН України. За спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти.

 

Звання, нагороди

2001p. – United States-Ukraine Awards For Excellence in Teaching.

2011 р. – грамота управління освіти і науки облдержадміністрації.

2012 p. – почесна грамота за перемогу у конкурсі «Кращий викладач».

 
Наукові інтереси: медіа освітні технології.
 
Електронна адреса: Rayisa.Buzhykova@chmnu.edu.ua

Телефон: (0512) 76-55-87

Google Scholar
 

Події та оголошення


червня
19
Літня серія вебінарів Web of Science!

Шановні колеги! У ЧНУ імені Петра Могили розпочинається літня серія вебінарів 2018 року про можливості платформі Web of Science та інших ресурсів компанії Clarivate Analytics для наукової діяльності, яка проходитиме 19-21 червня. Вебінари безкоштовні! Долучайтеся та вдосконалюйте свої навички! Для ознайомлення з розкладом вебінарів …

червня
7
Вітаємо з відкриттям Ольвійського Форуму!

Шановні колеги, гості, молоді науковці та вчені! 7 червня розпочинається традиційна конференція ЧНУ імені Петра Могили – Міжнародний «Ольвійський форум: стратегії країн Причорноморського регіону в геополітичному просторі». Ми щиро вітаємо вас з початком цієї визначної події та зичимо творчої наснаги, цікавих …