Благодійна акція в Березківській школі-інтернат - ЧНУ iм. Петра Могили

Благодійна акція в Березківській школі-інтернат

Викладачі та студенти факультету соціології (кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки; кафедра психології та соціології) та провідні актори Миколаївського театру ляльок  відвідали Березківську школу-інтернат Первомайського району із благодійною акцією.

Вихованці закладу зустріли гостей яскравим концертом. Але й гості приїхали не з «порожніми» руками! Попередньо в ЧДУ ім. Петра Могили всі не байдужі до дітей, зібрали іграшки, одяг, книжки та солодощі для вихованців.

Для дошкільнят та молодших школярів  актори лялькового театру продемонстрували спектакль. Учні 5-7 класів взяли участь у захопливому квесті за участі казкових героїв, а також багатьох цікавих іграх, естафетах на свіжому повітрі із заохочувальними призами. Учням старшої школи провели тренінг «Лідерські якості». Він пройшов у незвичній, повністю ігровій формі.

Викладачі, студенти та актори раді, що діти підтримали їхню ініціативу та допомогли реалізувати акцію, яка планувалась не один місяць. Кожен учасник отримав новий досвід та незабутні враження.

Бажаємо успіхів та натхнення вихованцям школи-інтернату, сподіваємося побачити вас студентами нашого навчального закладу.

березки березки1 березки2

Травень
Шановні науковці, працівники університету, ми щиро вітаємо вас з Днем науки!

Хай будуть із вами здоров’я і сила, І доля хай буде ласкава і щира, Щоб втоми не знали і суму ніколи, Хай злагода з миром панують у домі, І серце наповнюють щастя й надія. Ви – промені сонця, що гріють …

Травень
Оцінювання фізичної підготовленості студентів

25 – 26 травня о 14.00 у ЧНУ імені Петра Могили відбудеться щорічне оцінювання фізичної підготовленості студентської молоді.

травнь
Атестація претендентів на посаду держслужбовця щодо вільного володіння державною мовою

З 23 травня 2017 року у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили мають змогу пройти атестацію щодо вільного володіння державною мовою усі претенденти на посаду держслужбовця.