Зворотний зв’язок - ЧНУ iм. Петра Могили

Зворотний зв’язок


Шановний абітурієнт!!

Останній шкільний дзвінок – це мить, коли на твої плечі лягає тягар великої відповідальності, а попереду неминучі важливі зміни в житті. Ти мусиш – вистояти, пережити цей тривожний час, а потім усе буде круто.

Справді все буде круто! Але для цього ти сам маєш обрати свій життєвий шлях! Як це зробити? Треба чітко знати чого ти хочеш! Ким ти хочеш себе бачити, ким тебе побачать рідні й друзі. Обираючи професію і місце навчання, ти закладаєш фундамент свого подальшого розвитку.

Маєш ПИТАННЯ З ПРИВОДУ ВСТУПУ?? Звертайся до нас в будь-який зручний для тебе спосіб:

– телефон: (0512) 24-41-89;

– офіційна група ВКонтакті: Приймальна комісія ЧНУ ім. Петра Могили

– офіційна група в Фейсбуці: Приймальна комісія ЧНУ ім. Петра Могили

– наша пошта: [email protected]

Чекаємо ваших запитань!)

 

З повагою, Приймальна комісія ЧНУ імені Петра Могили

Події та оголошення


Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Листопада
17
ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку»

Дніпропетровський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти запрошує  усіх охочих взяти участь у роботі ІІ Всеукраїнської науково-практичної конференції «Філософія, теорія та практика випереджаючої освіти для сталого розвитку», яка відбудеться 17 листопада 2016 р. Матеріали для участі у конференції приймаються до 14 листопада 2016 …

Листопад
13
Редакційний відділ МНУ імені В. О. Сухомлинського запрошує філологів до публікації!

Редакційний відділ МНУ імені В. О. Сухомлинського запрошує до публікації власних наукових розробок у фаховому виданні «Науковий вісник Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського. Філологічні науки (літературознавство)». Статті приймаються до 13 листопада, розсилка збірника у грудні. Детальніше – в …