Газета «Вагант» - ЧНУ iм. Петра Могили

Газета «Вагант»


Щиро вітаємо вас на сторінках газети “Вагант”! Тут Ви знайдете інформацію про газету та матимете змогу завантажити випуски газеті.

Відомо, що життя – це постійні зміни, адже тільки так можна розвиватися та вдосконалюватися. Не є винятком і життя нашого видання, де стимулом до новацій насамперед є звернення й побажання читачів.
Сьогодні журнал «Вагант» висвітлює найактуальніші події університету та міста, знайомить із цікавими особистостями – талановитими студентами та улюбленими викладачами, розглядає гострі теми та проблеми, а також дає оцінку подіям навколишньої дійсності.
Із відкриттям у нашому університеті спеціальності «Журналістика» лави кореспондентів «Ваганту» поповнили майбутні представники «четвертої влади», але на залишаються осторонь від текстотворчого процесу та інформаційної діяльності студенти таких спеціальностей як «Облік і аудит», «Компютерні науки», «Геодезія», «Переклад», «Економіка підприємства» тощо.
Уже сьогодні на шпальтах нашого журналу ви можете ознайомитись із науковою роботою викладачів та студентів, їхніми здобутки у різних галузях, виступами на різноманітних конференціях, форумах, зустрічах. Дізнатися про співпрацю університету з іншими закордонними вищими закладами освіти. Отримати інформацію про презентації книг (художніх, наукових, науково-популярних), зустрічі з авторами, студентські та викладацькі дорожні нотатки з цікавих подорожей.
Тож, якщо Ви бажаєте долучитися до творчого процесу або маєте пропозиції чи побажання до редакції, надсилайте їх на нашу електронну адресу [email protected], або телефонуйте: (093) 58-17-451.

Змінюємось разом!

З повагою та найкращими побажаннями
головний редактор к.н.соц.ком, доцент,
член Національної спілки журналістів України
Валентина Андріївна Стєкольщикова

Видання газети “Вагант”

2014 рік

Вагант вересень

Вагант жовтень

Вагант листопад-грудень

2015 рік

Вагант вересень-жовтень

Вагант листопад

Вагант січень

2016 рік

 

Вагант 12-1 випуск. Грудень 2015 – Січень 2016

Вагант 12-2 випуск. Лютий 2016

Вагант 12-3 випуск. Березень 2016

Вагант_Квітень № 4 (158)

Вагант № 5 (159) – 2016

Вагант №6 (160)

Вагант №7 (161)

Події та оголошення


жовтня
17
Науково-практична конференція «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження»

17 листопада 2016 р. Національна академія державного управління при Президентові України проводить науково-практичну конференцію молоди вчених «Публічне управління та адміністрування: розвиток і впровадження».

жовтня
27
Міжнародна науково-практична конференція «Підвищення стійкості економіки в умовах гоеекономічної нестабільності: національний та глобальний виміри»

Київський національний університетімені Тараса Шевченка, Інститут міжнародних відносин запрошують професорсько-викладацький склад вищих навчальних закладів

Листопад
4
Міжнародна науково-практична конференція «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»

Національний університет «Львівська політехніка», Інститут прикладної математики та фундаментальних наук, Кафедра міжнародної інформації запрошують взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Інформаційна безпека в мережі Інтернет: глобальні виклики та національні стратегії»